Результати брифінгу за 18.11.21. Відео

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін під час брифінгу розповів про ситуацію в області із COVID-19. Головні тези брифінгу: = За 17 листопада у Хмельницькій області зареєстровано 941 новий випадок захворювання на COVID-19, з них 86 – діти, 20 – медпрацівники. Одужало 838 осіб, серед них 65 дітей та 16 медпрацівників. Попри те, що кількість тих, хто подолав COVID-19, збільшується, на жаль, і далі реєструються летальні випадки: за минулу добу  від коронавірусного захворювання померли 20 людей.

17:09 18.11.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців структурних підрозділів місцевих рад із питань архітектури, містобудування, земельних відносин та землеустрою

18 листопада у Хмельницькому відбулась  практична сесія із застосування законодавства Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового  планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території».

16:19 18.11.2021

“Життя” Google Chrome продовжено ще на рік

Компанія Google спочатку планувала припинити підтримку Windows 7 у своєму фірмовому браузері 15 липня 2021, але через пандемію продовжила обслуговування до 15 січня 2022 року. Тепер компанія вирішила додати ще один рік до цього останнього терміну — підтримка Chrome у Windows 7 має закінчитися не раніше 15 січня 2023 року.

14:58 18.11.2021

«Хмельницькгаз Збут»: борги населення зросли на 64 млн грн

Наразі побутові клієнти ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», винні за спожите блакитне паливо 457 млн грн. Торік борги складали 393 млн грн. Невчасно або неповністю сплачують за надані послуги понад 60% споживачів. Найбільші суми боргують жителі Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Красилова.

14:41 18.11.2021

Оперативна інформація щодо вакцинації від COVID-19 у Хмельницькій області

За минулу добу в Хмельницькій області зроблено 9 569 щеплень від COVID-19. 3085 осіб зробили перше щеплення, 6574 особи завершили вакцинацію. Загалом від початку вакцинальної кампанії медпрацівники зробили 652547 щеплень від COVID-19.

15:17 17.11.2021

Урядом внесено зміни до умов надання житлових субсидій, що посилить рівень соціальної підтримки населення

З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій. Відповідні зміни спростять доступ до програми житлових субсидій громадян, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення. Також набудуть право на отримання субсидії особи у наступних випадках: – якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років; – якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря); – у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.

17:00 16.11.2021

Усе про вакцини від COVID-19 в Україні

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – AstraZeneca. Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield.  Схвалена ВООЗ, ЄС, Канадою, Індією та багатьма іншими країнами для екстреного використання. Застосовується для всіх, старше 18 років.

13:44 16.11.2021

COVID-сертифікат про вакцинацію: як реагувати, якщо не вдається створити електронний документ?

Понад 1,8 мільйонів українців на сьогодні успішно користуються електронним документом, що підтверджує факт вакцинації від COVID-19  у додатку “Дія”. Користувачі можуть отримати і міжнароднии?, і внутрішніи? COVID-сертифікати. Відтак, їхні власники можуть не лише зручно перетинати кордон, але й користуватися документом всередині країни. Приміром, у випадку введення обмежень “жовтого”, “помаранчевого” та “червоного” рівня  епідемічної небезпеки. Йдеться про можливість користуватися послугами міжрегіональних перевезень, відвідувати громадські місця чи брати участь у масових заходах.

13:40 16.11.2021

Допомога на утримання дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім’ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

15:42 15.11.2021

Компенсація ЄСВ за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця від служби зайнятості

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

14:45 15.11.2021