На Хмельниччині від COVID-19 вакциновано 94,7% освітян

Сьогодні, 1 листопада 2021 року, Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі повідомив про оновлену статистику вакцинації серед працівників шкіл. Одну дозу вакцини від COVID-19 отримали майже 91% вчителів. Двома дозами щеплено майже 447 тис. працівників закладів загальної середньої освіти (69,2%). Найбільшу кількість вакцинованих хоча б однією дозою демонструють:

15:19 01.11.2021

Тривають перевірки дотримання умов карантинних обмежень у Хмельницькій області

Тривають перевірки дотримання умов карантинних обмежень у Хмельницькій області. Зокрема, протягом 30.10.2021 р. працівниками Держпродспоживслужби охоплено контролем по виконанню посилених протиепідемічних заходів (проведення температурного скринінгу, поточної дезінфекції приміщень, забезпеченість антисептиками та засобами індивідуального захисту, дотримання протиепідемічних розривів, реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді тощо) 253 суб’єкти господарювання, з них  32 заклади громадського харчування, 109 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 66 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 13 агропродовольчих ринків та 33 інших об’єкти.

10:50 01.11.2021

Military ID замість паперового документу: у «Дії» з’явиться можливість реєстрації призовників, військовозобов’язаних та резервістів – Андрій Таран

Міністр оборони України Андрій Таран анонсував надання на порталі «Дія» електронних послуг (сервісів) громадянам щодо виконання ними військового обов’язку. Йдеться, зокрема, про інформацію, яка міститься про них в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

10:32 01.11.2021

Крутити головою туди-сюди більше не потрібно. В Україні спростили процес генерації СOVID-сертифікатів

Більше не потрібний електронний підпис. Для отримання COVID-сертифікатів у програмі “Дія” більше не потрібний електронний підпис. Користувачам не доведеться “крутити головою”, щоб підписати запит на сертифікат через “Дія.Підпис”, для якого потрібно підтвердити особу за допомогою Photo ID. Як повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації, тепер буде достатньо згоди користувача. Створення сертифіката без підпису вже доступне в останньому оновленні програми. Тепер українцям не потрібно мати е-підпис для того, щоб згенерувати COVID-сертифікат, як на порталі, так і у додатку “Дія” — достатньо авторизації через BankID чи Mobile ID.

09:36 01.11.2021

Забезпечення якісним та швидкісним інтернетом в сільській місцевості

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року №453, виконавчим комітетом Полонської міської ради було направлене клопотання на отримання такої  субвенції, для забезпечення населених пунктів, в яких наявні заклади соціальної інфраструктури (школи, ФАПи, сільські будинки культури, бібліотеки) і в яких  відсутнє інтернет-покриття на базі волоконно-оптичних технологій, а саме: с. Блидні, с. Дубовий Гай, с. Москалівка, с. Фадіївка.

15:41 29.10.2021

Результати брифінгу щодо ситуації з COVID-19 у Хмельницькій області. ВіДЕО

Вчора в облдержадміністрації відбувся брифінг, присвячений питанню ситуації з COVID-19 у Хмельницькій області. Спікером виступив в.о.генерального директора ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Микола Габрикевич. Основні тези брифінгу -- Ситуація з COVID-19 в області продовжує залишатися складною. Протягом останнього тижня щоденно додається щонайменше 1000 хворих. Зараз в області понад 13600 активних хворих, більше 1700 хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні.

13:27 29.10.2021

Пілотний проект «Агро Варта»

Питання утилізації небезпечних відходів є надзвичайно актуальним для розвитку сталого та екологічно свідомого сільського господарства. Забезпечення прозорих та зрозумілих механізмів поводження з такими відходами для сільськогосподарських виробників є надзвичайно важливою умовою належного розвитку як сільських територій так і аграрного сектору у цілому.

16:00 28.10.2021

Як отримати сертифікат про вакцинацію на порталі Дія

кщо ви вакциновані від COVID-19 та хочете отримати відповідний сертифікат, але не можете скористатися мобільним додатком Дія? Тоді згенеруйте його в особистому кабінеті на порталі Дія. Державні послуги онлайн. Таким чином можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом. Пропонуємо покрокову інструкцію, як це зробити.

14:53 27.10.2021

З 30 жовтня Хмельниччина – в “червоній” зоні карантинних обмежень

На території Хмельницької області з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні. В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки. Так, забороняється:

11:46 27.10.2021

З 1 листопада розпочинається заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах

З першого листопада 2021 року на Хмельниччині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно – літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2022 року.

09:48 27.10.2021