До відома внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції та проживають на території Полонської територіальної громади

Дата: 14.07.2023 15:05

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 07.07.2023 року №691, якою внесено зміни до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 №626, згідно з якими:

передбачено надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською Федерацією греблі Каховської гідроелектростанції (далі - матеріальна грошова допомога) незалежно від отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;

скасовано перевірку осіб, які претендують на призначення матеріальної грошової допомоги, щодо факту включення (невключення) до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації щодо іншого місця проживання (перебування) внутрішньо переміщеної особи, ніж у населеному пункті, що розташований в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей та отримання (неотримання) допомоги на проживання внутрішньо переміщеними особами.

Відтепер матеріальну грошову допомогу від держави можуть отримати громадяни, які на момент Каховської катастрофи проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Для оформлення матеріальної грошової допомоги звертатися до відділу №3 управління соціального захисту Шепетівської РВА за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 105