Постанова №8 "Про реєстрацію депутата Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області"

Дата: 15.08.2023 10:44

Відповідно до статті 283, пункту 18 частини другої статті 206 Виборчого кодексу України, пункту 3.1. Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2020 року № 433 (зі змінами), поданої до територіальної виборчої комісії заяви Пулим Світлани Олександрівни від районної організації політичної партії «Громадянська позиція», та згідно постанови Полонської міської територіальної виборчої комісії №7 від 11.08.2023 року, Полонська територіальна виборча комісія Шепетівського району Хмельницької області постановляє:

Зареєструвати депутатом Полонської міської ради Пулим Світлану Олександрівну 20.09. 1963 року народження, громадянку України, члена від районної організації політичної партії «Громадянська позиція» та визнати її повноваження депутата Полонської міської ради.

Цю постанову оголосити на пленарному засіданні Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області.

Копію постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

Цю постанову розмістити на офіційному вебсайті Полонської міської ради та на стенді офіційних матеріалів міської територіальної виборчої комісії.