Дата: 15.08.2023 10:42

До Полонської міської територіальної виборчої комісії Шепетівського району, Хмельницької області 08.08.2023 року надійшов офіційний документ, а саме заява від Полонської міської ради щодо загибелі на російсько - українській війні Боброва Олександра Анатолійовича, обраного депутатом Полонської міської ради за єдиним виборчим списком кандидатів у депутати від районної організації політичної партії «Громадянська позиція», в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, завірена копія свідоцтва про смерть (додається).

Розглянувши зазначений документ, відповідно ст. 284 Виборчого кодексу України, Роз’яснення щодо порядку реєстрації обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2020 року №433 (зі змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії від 15 січня 2021 року №11), Полонська міська територіальна виборча комісія Шепетівського району Хмельницької області постановляє:

Взяти до відома факт припинення повноважень депутата Полонської міської ради Боброва Олександра Анатолійовича обраного депутатом Полонської міської ради за єдиним виборчим списком кандидатів у депутати від районної організації політичної партії «Громадянська позиція», в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Визнати обраним депутатом Полонської міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати в єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від районної організації політичної партії «Громадянська позиція» в єдиному багатомандатному виборчому окрузі Пулим Світлану Олександрівну 20.09.1963 року народження, громадянка України.

Копію постанови надати Пулим Світлані Олександрівні від районної організації політичної партії «Громадянська позиція».

Копію постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

Цю постанову розмістити на офіційному вебсайті Полонської міської рад» та на стенді офіційних матеріалів Полонської міської територіальної виборчої комісії.