Полонської міської ради територіальної громади
тел: 2-01-40; 0979110328

З днем Трійці!

Шановні жителі Полонської громади! Від щирого серця вітаю вас із одним з найвеличніших християнських свят – Днем Святої Трійці! Разом із зеленими святами у наші домівки входить мир та радість, серця сповнюються вірою, добром та милосердям, а природа оновлюється, даруючи яскраві барви. Незважаючи на складний час, нехай свято Трійці зміцнить в ваших серцях віру і надію, додасть сил і об'єднає для нових звершень і корисних справ на благо майбутнього нашої громади.

08:00:24 12.06.2022

Вітаємо з Днем журналіста!

Шановні журналісти! Щиро вітаємо Вас з Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися   про їхній перебіг і створювати об’єктивну картину нашого життя.  Журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою.

11:42:33 06.06.2022

З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дорогі діти! Шановні батьки! Від імені Полонської міської ради ОТГ, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із світлим  святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

09:42:00 01.06.2022

З днем морської піхоти

Морська піхота – гордість української армії та всієї країни. Після надскладних випробувань цієї війни та пекла «Азовсталі» ваше гасло «Вірні завжди» стало символом мужності та стійкості для всього світу. Продовжуємо пліч-о-пліч нищити ворога до повної перемоги!

13:32:07 23.05.2022

Вітання Полонського міського голови з Днем Європи!

Шановна громадо! У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Україна є невід’ємною частиною Європи, адже саме на території нашої країни знаходиться її географічний центр, а європейські цінності вже давно близькі та зрозумілі українцям. Сьогодні держава робить усе можливе, щоб наш геополітичний курс таки привів Україну до її мети - членства в ЄС.

08:00:58 21.05.2022

Вітання Полонського міського голови з Днем Вишиванки

Шановна громадо! Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності - Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

11:14:30 19.05.2022

Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення

У ці травневі дні ми по-особливому вшановуємо подвиг українського солдата у війні, що забрала мільйони життів. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не скорився і виніс на своїх плечах тягар від нацистської навали. Хто загинув у боях, у концтаборах, хто помер від голоду та ран.

08:00:18 08.05.2022

Вітання Полонського міського голови з Днем матері!

Дорогі жінки, любі наші  мами! Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері! Це свято важливе для кожного з нас, тому що багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту. Схилімо низько свої голови і висловім щире „спасибі” милим нашим матерям, за їх материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.

07:00:05 08.05.2022

Привітання Полонського міського голови з Великоднем!

Шановні мешканці громади! У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

23:00:54 23.04.2022

Вітаємо з 8 Березня!

Шановні жінки! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою - берегинею роду людського! Ви ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки. Ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, даруєте їм спокій і щастя, не забуваєте ділитися своїм душевним теплом, підтримуєте добрим словом, надихаєте на подвиги і творчість.

07:00:03 08.03.2022