07:00:34 08.10.2023
Привітання
Шановні земляки, захисники та захисниці України, відважні сини та доньки українського народу!
Від імені Полонської міської ради ОТГ, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю учасників АТО та ООС, військовослужбовців ЗСУ та добровольців, воїнів запасу та ветеранів Другої світової війни, усіх жителів Полонської громади з Днем Захисника України!07:02:44 01.10.2023
Шановні працівники освіти, дорогі наші учителі!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях. Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній та відданій праці вчителів – виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини, які стають гордістю нашої громади. Саме вчителі передають своїм учням знання та досвід, вчать долати життєві труднощі, допомагати близьким та цінувати дружбу.07:00:30 01.10.2023
06:50:53 01.10.2023
07:00:34 18.09.2023
07:00:31 17.09.2023
Шановні працівники газової промисловості Полонщини!
Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості та енергетична безпека країни, ми завдячуємо вам теплом у наших оселях.07:00:50 10.09.2023
Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України! За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Полонська ОТГ, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов.07:00:06 09.09.2023
Шановні освітяни, любі наші школярі та студенти !
Щиро вітаю усіх полончан: педагогів, батьків, школярів, студентів із Днем знань та початком навчального року! У цей день розпочинається дорога у майбутнє кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення нових вершин у світі знань. Особливим і важливим цей день є для першокласників, які вперше ступають на цікаву, незвідану та захоплюючу стежину країни Знань.07:00:43 01.09.2023
Шановні жителі Полонської громади та гості міста!
Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Вже більше як три десятиліття ми маємо свою історію – історію незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Актом проголошення незалежності, Україна зробила свій вибір на користь демократичного розвитку та самостійності. У цей доленосний день втілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.08:40:08 23.08.2023