18 жовтня - Європейський день боротьби  з торгівлею людьми

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день, який покликаний вчергове нагадати про необхідність консолідації зусиль органів державної та місцевої влади, громадських організацій з метою підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

13:15 18.10.2022

5 гарантій у сфері зайнятості для осіб, звільнених з військової служби

Державна служба зайнятості створює всі умови для якнайшвидшої адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців. Особливий соціальний захист даної категорії громадян виражається у таких гарантіях:

11:30 17.10.2022

Що робити, коли мобілізують зареєстрованого безробітного?

Громадянам, які були мобілізовані до лав армії України, зберігають робоче місце та посаду. Однак, якщо людина мала статус безробітного - її знімають з реєстрації у центрі зайнятості. Адже, згідно чинного законодавства українці, які проходять військову службу, належать до зайнятого населення. А тому реєстрація у службі зайнятості припиняється.

13:32 12.10.2022

На чверть менше нових випадків: ситуація із COVID-19 у Хмельницькій області за тиждень

За тиждень з 3 до 9 жовтня в Україні зафіксовано на 15 % менше нових хворих на COVID-19. У Хмельницькій області кількість нових випадків зменшилась на чверть, у порівнянні з попереднім тижнем. Відтак, за тиждень з 3 до 9 жовтня на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 1990 осіб, що на 628 менше, ніж тижнем раніше. Захворіли 218 дітей (на 70 менше). До закладів охорони здоров`я Хмельницької області із COVID-19 минулого тижня госпіталізували на півсотні менше громадян, ніж тижнем раніше – 227 проти 278. Одужали 2409 осіб.

11:13 12.10.2022

У Хмельницькому й Тернополі відкрили регіональні Центри Уповноваженого зі зниклих безвісти

Такі центри прискорюють опрацювання даних, а разом із тим - і пошукову роботу, зазначили в Мінреінтеграції. Сьогодні розпочали роботу ще два регіональних центри Уповноваженого зі зниклих безвісти. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

08:26 07.10.2022

В Україні запустили сайт для пошуку безвісти зниклих військових

В Україні запустили перший сайт для пошуку зниклих безвісти українських військових, які брали участь в АТО/ООС. Він має назву “Надія“. Кістяк сайту утворився у вересні 2014 року з ініціативи близьких і родичів військовиків, які зникли безвісти під час Іловайської операції.

08:21 07.10.2022

Асоціація міст України звернулася до Уряду із проханням розблокувати надання фінансової допомоги напряму між громадами

Напередодні, 5 жовтня, відбулося засідання Правління Асоціації міст України. Хмельниччину на зібрані представляли голова Хмельницького регіонального відділення АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин і міський голова Славути Василь Сидор. Правління Асоціації міст України виступило категорично проти ухваленої Кабінетом Міністрів України Постанови від 27 вересня 2022 р. №1083 «Про внесення зміни до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. №252».

08:39 06.10.2022

Динаміка поширення COVID-19 за тиждень на Хмельниччині позитивна, проте летальність — зросла

За тиждень з 26 вересня до 2 жовтня в Україні зареєстрували зниження кількості нових випадків COVID-19 на 3 %. У Хмельницькій області динаміка також позитивна — кількість хворих, у порівнянні з попереднім тижнем, зменшилася на 5,7%. Зокрема, за тиждень з 26 вересня до 2 жовтня на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 2618 осіб, що на 158 менше, аніж тижня перед тим. Захворіли 288 дітей, що на 65 менше, ніж у період з 19 до 25 вересня.

10:01 04.10.2022

Дорожня карта

Дорожня карта Дії родини у випадках якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув

13:49 03.10.2022