День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Бабин Яр — одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941-го року, по офіційним історичними свідченням, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. З інших джерел лише за 5 днів нацисти розстріляли там майже 150 тисяч українських євреїв. Це були не лише жителі Києва, а і біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на порятунок.

08:36 29.09.2022

На Полонщині продовжується приріст нових хворих на COVID-19

За тиждень з 19 до 25 вересня у Полонській та Понінківській громадах  на COVID-19 захворіли  124 особи, з них 23 дітей. Госпіталізації потребували  18  громадян,  одужали — 62, померла – 1 людина. В  порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на  14,8%. Нагадуємо, що найкращим методом профілактики COVID-19 є щеплення, тому звертайтеся до амбулаторій загальної практики-сімейної медицини за місцем проживання та вакцинуйтеся.

16:44 27.09.2022

Засідання координаційної ради

27 вересня 2022 року в приміщенні Полонської міської ради відбулося чергове засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. До порядку денного було включено три питання: 1. Виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми». 2. Про стан роботи з сім’ями, що проживають на території Полонської ОТГ, в яких виявлено факт вчинення домашнього насильства або існує загроза його вчинення 3. Про надання безоплатної вторинної правової допомоги пільговим категоріям населення Усі питання розглянуті та задоволені.

16:38 27.09.2022

ПЛАНОВІ ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ У ЖОВТНІ:  У КОГО ЗРОСТУТЬ ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ТА НАСКІЛЬКИ

ПЛАНОВІ ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ У ЖОВТНІ: У КОГО ЗРОСТУТЬ ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ТА НАСКІЛЬКИ

З 1 жовтня 2022 року органами Пенсійного фонду України проводяться перерахунки пенсій у зв’язку із: 1. Зміною мінімальної заробітної плати з 6500 грн до 6700 грн. 2. Встановленням отримувачам пенсії, яким виповнилось 70 років:

10:15 26.09.2022

10 порад, які допоможуть зберегти тепло в домі

Тепло виходить з оселі і не повертається, тож ловіть поради, котрі допоможуть зберегти тепло в оселях. Акцентуємо увагу на основних рекомендаціях. 1) Майже третина усього тепла виходить з вашої оселі через шпарини у дверях та вікнах. Порада: елементарні заходи з герметизації допоможуть підвищити температуру в квартирі на 2–3 °С (заклейте вікна, утепліть двері та здійсніть інші теплозберігаючі заходи).

10:47 23.09.2022

Шепетівської окружної прокуратури інформує

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури судом прийнято рішення про визнання недійсним наказу ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області про передачу у приватну власність 2 га землі регіонального ландшафтного парку «Мальованка» у Шепетівському районі.

19:42 22.09.2022

На Хмельниччині адвокатів запрошують долучатися до системи надання безоплатної правової допомоги

Реєстрація для участі в конкурсі розпочинається 20 вересня Система надання безоплатної правової допомоги запрошує адвокатів узяти участь у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у 15 областях. Це Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Львівська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

22:41 20.09.2022

В проєкті Держбюджету на 2023 рік враховано пропозиції Асоціації міст України

В проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», затвердженому Кабінетом Міністрів України, враховано такі пропозиції Асоціації міст України: = ПДФО до бюджетів територіальних громад в обсязі 64%

20:42 19.09.2022