В області триває жнивна кампанія

За інформацією управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОДА, агроформування Хмельниччини вступили в активну фазу збирання ранніх зернових та технічних культур, яких підлягає до збирання понад 400 тис. га.

17:03 04.08.2022

Зруйновані агропідприємства: фіксація збитків та перспективи їх відшкодування

1 серпня за ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України відбувся круглий стіл на тему: «Зруйновані агропідприємства: фіксація збитків та перспективи їх відшкодування». Участь у ньому взяли понад 300 учасників, а серед спікерів були представники Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО), ГС “Всеукраїнська аграрна рада”, Інституту Аграрної Економіки, громадської організації Project Expedite Justice та вітчизняних юридичних і аудиторських компаній.

09:46 04.08.2022

Усе для пенсіонерів — на Гіді

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

16:02 03.08.2022

Ухвалено Закон для забезпечення опалювального сезону 2022/23

Парламент прийняв Закон України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» (законопроєкт №7427), спрямований на вирішення проблем комунальної теплоенергетики в цілому та забезпечення проходження опалювального сезону 2022/2023 року зокрема.

15:46 03.08.2022

Цьогоріч опалювальний сезон в умовах війни потребує особливої та оперативної підготовки, – Сергій Ткачук

На цьому наголосив заступник голови ОДА Сергій Ткачук під час засідання оперативного штабу з організації підготовки об’єктів житлово-комунального, дорожнього господарства та соціальної сфери у зимових умовах 2022/2023 року. Основною темою зібрання стало обговорення підготовки до зимового періоду закладів освіти, охорони здоров’я, дорожнього господарства, АТ “Хмельницькобленерго”, АТ “Хмельницькгаз, ГУ ДСНС в області, а також можливих проблем з представниками відповідних структурних підрозділів за напрямками їх діяльності.

10:35 03.08.2022

Виплати від міжнародних організацій: Мінсоцполітики відповідає на найпоширеніші запитання

У зв’язку з великою кількістю запитань щодо отримання допомоги та подачі заявок через соціальну платформу єДопомога, Мінсоцполітики надає відповіді на найпоширеніші запитання.

16:57 01.08.2022

NO SMOKING FRIENDLY. НОВІ НОРМИ БЕЗДИМНОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ЩО Й ДЕ ЗАБОРОНЕНО КУРИТИ З 11 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

«ДИМ — НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ»: ЧОМУ ПАСИВНЕ КУРІННЯ — ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я? Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.  Чи відомо вам, що 85% тютюнового диму неможливо відчути на запах та побачити? А чи знаєте ви, що навіть якщо провітрити накурене приміщення, то небезпечні сполуки нікуди не зникають? Вони осідають на меблях і стінах і все ще мають токсичний вплив на здоров?я людей. А вдихання вторинного тютюнового диму є особливо небезпечним для дітей і може спричинити астму, бронхіт, пневмонію чи хвороби серця. Подібно до сигарет, електронні пристрої для куріння генерують бічні, або вторинні аерозолі — тобто те, що курець видихає в навколишнє середовище. Вторинний аерозоль містить ацетальдегіди та формальдегіди, летючі органічні речовини, нікотин та важкі метали, які мають токсичний вплив на здоров?я людини. До того ж нікелю і хрому в такому аерозолі більше, ніж у димі від звичайних сигарет.

08:25 01.08.2022

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

07:00 30.07.2022

Інтерв’ю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександра Крупи про пенсійне забезпечення мешканців Хмельниччини у період воєнного стану

Олександре Володимировичу, розпочнемо нашу розмову з питання, яке особливо цікавить мешканців Хмельниччини. Як фінансуються пенсійні виплати у липні?

17:50 28.07.2022