Дата: 12.12.2023 16:48

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння Полонському ліцею №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади імені учасника російсько-української війни, який загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Миколи Кукурузи

1. Організатор громадського обговорення: відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ (начальник відділу - Сітарський Віталій Володимирович).
 2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (присвоїти ім’я): Полонський ліцей №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропонується присвоїти закладу загальної середньої освіти Полонському ліцею №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади, ім’я гранатометника 128 гірсько-штурмової бригади ЗСУ, Миколи Кукурузи, який навчався у вищезазначеному закладі та загинув, захищаючи країну від російської агресії.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) об’єкта права власності: пропозиція щодо присвоєння імені захисника України закладу освіти надійшла від педагогічного колективу Полонського ліцею № 1.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

16 лютого 2024 року о 10.00 год. громадські слухання за адресою: вулиця Лесі Українки, 95, місто Полонне, Шепетівського району; актова зала Будинку культури Полонської міської ради ОТГ.

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу: 30501, вулиця Лесі Українки, 113, місто Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область, відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та на адресу електронної пошти: vokms.pl.otg@ukr.net до 16 січня 2024 включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вулиця Лесі Українки, 113, місто Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область, тел. 3-02-91, e-mail: vokms.pl.otg@ukr.net.

8. Прізвище, ім’я особи, що проводить заходи з громадського обговорення: начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 27 лютого 2024 року на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ.