Служба у справах дітей виконавчого комітету Полонської міської ради ТГ інформує

Дата: 13.12.2023 16:36

13 грудня 2023 року проведено  засідання міждисциплінарної команди по питанню щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю, діти якої перебувають на обліку  в службі у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданні були присутні усі члени МДК: представники навчального закладу, лікарні та поліції. Також була присутня мама, з якою проведено бесіду щодо виконання батьківських обов’язків, а саме: більше уваги звертати на навчання дітей, спілкуватися з класними керівниками та виконувати їх рекомендації. Сімейний лікар зауважила на потребі у лікуванні дитини, який має серйозне захворювання, постійному зв’язку з лікарнею та періодичним оглядом дитини.

Засідання відбулося за присутністю усіх  членів міждисциплінарної команди.

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Полонської міської ради