Відбувся показ концертної програми аматорських колективів закладів культури Полонської територіальної громади

Дата: 13.12.2023 16:18

У Центральному Будинку культури Полонської ТГ відбувся показ концертної програми аматорських колективів закладів культури Полонської територіальної громади на предмет підтвердження ними звання «народний» та «зразковий». Сьогодні кращі колективи Полонщини презентували результати своєї трирічної роботи на розсуд членів комісії: заступниці Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва - Валентина Петрова; завідуючій відділу народної творчості та нематеріальної культурної спадщини - Олена Сосніна; методисту з вокально-хорового жанру відділу народної творчості та нематеріальної культурної спадщини Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва - Діана Гончар; методистам методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації - Карина Гойда та Надія Кулікова.