Як отримати сертифікат про вакцинацію на порталі Дія

кщо ви вакциновані від COVID-19 та хочете отримати відповідний сертифікат, але не можете скористатися мобільним додатком Дія? Тоді згенеруйте його в особистому кабінеті на порталі Дія. Державні послуги онлайн. Таким чином можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом. Пропонуємо покрокову інструкцію, як це зробити.

14:53 27.10.2021

З 30 жовтня Хмельниччина – в “червоній” зоні карантинних обмежень

На території Хмельницької області з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні. В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки. Так, забороняється:

11:46 27.10.2021

З 1 листопада розпочинається заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах

З першого листопада 2021 року на Хмельниччині розпочинається заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно – літньої заборони на період нересту водних біоресурсів 2022 року.

09:48 27.10.2021

Ухвалено зміни щодо міжрегіональних перевезень автомобільним транспортом

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів. Відповідні зміни до Постанови №1236 внесли під час засідання Кабінету Міністрів 20 жовтня. Зміни передбачають, що під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами відповідальність за наявність таких документів покладається на пасажирів.

09:13 27.10.2021

Понад 7000 жителів Хмельниччини зменшили витрати на газ під час холодів

Аби застрахувати себе від надмірних сум у платіжках за газ протягом опалювального сезону, тариф «Твій газ Рівномірний платіж» підключили 7140 побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

13:50 26.10.2021

Гід з державних послуг: добірка держпослуг, пов’язаних із житлом

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом, які можна отримати завдяки  Гіду з державних послуг. Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше. Для свідоцтва про право власності:

08:45 26.10.2021

З 23 жовтня на Хмельниччині запроваджуються додаткові карантинні обмеження у зв’язку із підвищенням захворюваності на COVID-19

Захворюваність на COVID-19 викликає серйозне занепокоєння. Як в області,  так і в цілому по Україні збільшується кількість хворих, в тому числі і тих, які перебувають в лікарнях, що, в свою чергу, призводить до зростання об’ємів споживання кисню та виникнення напруженої ситуації із його постачанням до лікувальних закладів. Про це зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін, розпочинаючи позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. До участі в засіданні долучилися члени комісії ТЕБ та НС, голови РДА, голови територіальних громад, керівники окремих установ та відомств області.

10:42 21.10.2021

Інформаційна акція до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

15:27 19.10.2021

Без бюджетів розвитку і з правом держадміністрацій зупиняти рішення про місцевий бюджет: Уряд ініціює зміни до Бюджетного кодексу

15 вересня 2021 року Уряд разом із проектом Держбюджету на 2022 рік (№6000) подав зміни до Бюджетного кодексу (№ 6062). Сьогодні, 19 жовтня, Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглянув питання підготовки до першого читання проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» №6000 від 15.09.2021.

14:42 19.10.2021

Хмельницьке РВ АМУ провело семінар для фахівців місцевих рад

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-семінар на тему: «Забезпечення права на безоплатну правову допомогу у громадах Хмельниччини». Захід відбувся у рамках співпраці передбаченої підписаним між АМУ та Координаційним центром з надання правової допомоги при Міністерстві юстиції Меморандумом. У вітальному слові т.в.о. виконавчого директора Хмельницького РВ АМУ Тетяна Крупа наголосила, що сьогодні на плечах місцевого самоврядування є чимало важливих та невластивих для ОМС функцій. Асоціація міст України відстоює інтереси громад та намагається надавати всебічну допомогу у зміцненні фінансової спроможності громад, відстоюючи збільшення відсотка ПДФО для місцевих бюджетів, правовий захист громад та багато іншого.

13:47 19.10.2021