Дата: від до Скинути

9 січня 2020 року - 76-а річниця визволення м. Полонне від фашистських загарбників

9 січня 2020 року, з нагоди 76-ї річниці визволення м. Полонне від фашистських загарбників, з метою вшанування пам’яті полеглих в роки Другої світової війни, відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил полеглим в роки Другої світової війни.

14:32 09.01.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок»       Виконавчим комітетом Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади розроблено проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок».         Метою прийняття зазначеного рішення є вдосконалення діяльності по конкурсному відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

09:24 28.12.2019

До уваги жителів громади та району!!!

За інформацією шепетівської дистанції колії з 24 по 30 грудня 2019 року на переїзді 115 км (район молокозаводу) напрямку Козятин-Шепетівка, станція Полонне будуть виконуватись роботи по ремонту переїзного настилу.

16:48 23.12.2019

Відкриття головної ялинки міста

В п’ятницю 20 грудня на площі біля пам’ятника Лесі Українки відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста. Казкові персонажі розважали учасників свята веселими піснями та запальними танцями, а творчі колективи своїми виступами.

09:42 21.12.2019

Облаштування майданчика для збирання та сортування побутового сміття

У Полонській об'єднаній територіальній громаді підприємством КП «Благоустрій»  за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури було закуплено та встановлено на вул.Привоклальна,44   шість контейнерів для окремого збирання паперу, скла, пластику та органічних відходів.

08:39 21.12.2019

До уваги жителів громади та району!!!

За інформацією шепетівської дистанції колії з 21 по 24 грудня 2019 року на переїзді 115 км (район молокозаводу) напрямку Козятин-Шепетівка, станція Полонне будуть виконуватись роботи по ремонту переїзного настилу.

16:04 20.12.2019

Робота місцевої прокуратури з повернення незаконно приватизованих земель триває

Відповідно до ч. 1 ст. 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства – не більше 2 гектар.

15:42 20.12.2019

Держаудитслужба Хмельниччини інформує

Аудитори Управління Держаудитслужби Хмельниччини при проведенні контрольних заходів державного фінансового контролю виявили та забезпечили повернення державі незаконно витрачених коштів

15:17 20.12.2019