Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області інформує

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області інформує про функціонування телефонної „гарячої лінії”, на яку можна повідомляти про відомі випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 8:00 год. до 17:00 год. та у п’ятницю з 8:00 год. до 15:45 год. (обідня перерва з 12:00 год. до 12:45 год.) за номерами: (0382) 76-57-56 – управління; (032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби; (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

17:15:30 31.05.2021

Шановні мешканці громади!!!

Відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про  присвоєння звання « Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади», затвердженого рішенням 70-ї сесії Полонської міської ради I-го скликання від 19.04.2019 року № 25, з метою відзначення та вшанування осіб, які внесли значний особистий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток об’єднаної територіальної громади, збагачення духовної спадщини, за благодійну, гуманітарну, наукову і громадську діяльність оголошується  прийом  клопотань (подання) кандидатур  на звання "Почесний громадянин Полонської міської об’єднаної територіальної громади ".

15:07:53 28.05.2021

ПРОТОКОЛ № 11 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: І.   Про заходи з запобігання поширенню гострої   респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 з метою запобігання поширенню цієї хвороби на території громади.       ІІ.  Про заходи   щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки.

14:59:57 28.05.2021

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

08:21:24 27.05.2021

Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

15:22:17 21.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Полонської міської ради ОТГ «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, які надаються Комунальним некомерційним підприємством Полонської міської ради «Полонська міська багатопрофільна лікарня ім. Наталії Савелівни Говорун".

14:53:36 20.05.2021

Щодо реалізації інвестиційних проектів

Держенергоефективності, як центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива, зацікавлене у впровадженні проектів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності країни.

14:47:35 19.05.2021

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації. До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями: -- онлайн-публікація, -- стаття в друкованому ЗМІ, -- радіоматеріал, -- відеоматеріал. Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 1 січня до 30 вересня 2021 року.

10:04:15 19.05.2021

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» допоможе уникнути боргів за блакитне паливо

Борги клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі складають понад 491 млн грн. Три чверті з них накопичені під час опалювального сезону. У порівнянні з минулим роком несплати за спожите блакитне паливо зросли на 61 млн грн.

12:57:56 17.05.2021