«Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

14:13:04 30.07.2021

Увага! Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter), Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

15:54:56 29.07.2021

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

16:44:16 28.07.2021

Вакцинуватись проти COVID-19 може кожен охочий.

21 липня стартував 5 етап вакцинації проти COVID-19. Кожен дорослий може вакцинуватись в пункті щеплення, в центрі масової вакцинації. Розглядається питання по забезпеченню підвозу людей для здійснення щеплення та охоплення якнайбільшої кількіості населення. Щодо захворюваності та поширення коронавірусної інфекції за інформацією в. о. генерального директора ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб” Миколи Габрикевича, наразі не спостерігається росту захворюваності, проте після закінчення літнього періоду поширення COVID-19 зростатиме.

11:24:54 28.07.2021

Громадське обговорення про присвоєння звання "Почесний громадянин м.Полонне та громади"

До виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади 14.07.2021 р. надійшли  клопотання   відділу культури та туризму,щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Полонне» Яськову Віктору Михайловичу та Дежефі Марині Олександрівні.

16:40:47 27.07.2021

Запрошуємо ветеранів та ветеранок на онлайн-ярмарок вакансій!

Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:

15:59:31 27.07.2021

з 1 по 20 вересня на водних об’єктах Хмельниччини встановлюється заборона на вилов раків

З 1 серпня по 20 вересня, у зв’язку з другою линькою, встановлено заборону на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області. Щороку з метою збереження та охорони популяції раків в Україні діє заборона на вилов цих річкових мешканців. Основна мета заборони – захистити членистоногих у період другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.

15:17:34 27.07.2021

Метеорологічні попередження

27 липня у західних областях грози, вдень подекуди град та шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий). 26-27 липня у східних, Волинській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Сумській, Одеській, Миколаївській областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

17:07:52 26.07.2021

До уваги водіїв, перевізників, вантажоперевізників

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області інформує: В зв’язку із початком сезону збору врожаю зернових, інших сільськогосподарських культур та спекотною літньою погодою, нагадуємо про необхідність отримання дозволів на проїзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів Чому необхідно отримувати дозволи на рух?

11:12:03 26.07.2021

Щодо припинення газопостачання у зв'язку з проведенням планових робіт по заміні ШГРП

Повідомляємо Вас, що зв'язку з проведенням планово-ремонтних робіт по заміні ШГРП №22120 за адресою м. Полонне вул. Тернова 27.07.2021р. з 8-00год. до 28.07.2021 рік 16-00год. буде призупинено газопостачання вулиць: Ходякова, Тернова, І.Мазепи, Короленка, Заводська, Привокзальна, Залізнична, Сонячна, Козацька, Костюшка, Дружня, Садова,Миру, Вербицького, Січових Стрільців, Коцюбинського, В.Симоненка, Виговського, Кармелюка, Волинська, Пирогова, Хоморецька, Квітнева.

08:48:03 23.07.2021