З 1 травня в Україні почне діяти фіксована ціна на газ

“З середини 2020 року в Україні запрацював ринок газу. Головне завдання для Уряду зараз – це встановити зрозумілі, прозорі та справедливі правила на цьому ринку,” – про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Фейсбук.

11:16:11 28.04.2021

АМУ презентує добірку відповідей на проблемні питання громад щодо законопроєкту про старост.

Асоціація міст України з метою надання практичної допомоги громадам зібрала проблемні питання, які їх турбують у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост» (№4535), та підготувала відповіді і роз’яснення.

10:49:12 27.04.2021

До уваги профільних промислових та сільськогосподарських підприємств, зацікавлених у залученні інвестицій

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ, на виконання листа Хмельницької ОДА щодо залучення інвестицій,  просить зацікавлених у залученні інвестицій профільних промислових та сільськогосподарських підприємств, надати інформацію за формою що додається, та у разі наявності, пропозиції щодо створення індустріальних парків.

10:43:44 27.04.2021

Фінансова підтримка малого та середнього бізнесу

Виконавчий комітет Полонської міської ради ОТГ, в зв’язку з надходженням листа Хмельницької ОДА щодо підтримки стартапів молодіжного інноваційного підприємництва, сприяння подальшому розвитку малого та середнього бізнесу, реалізації нових проєктів на Хмельниччині, просить зацікавлених осіб територіальної громади, які потребують фінансування з бюджетів різних рівнів та зовнішніх інвестувань,  надати інформацію згідно додатку

09:58:11 27.04.2021

Виробничий підрозділ «Шепетівська дистанція колії» інформує

На напрямку Козятин-Шепетівка 15-16 квітня 2021 року на переїзді 115 км. станція Полонне будуть виконуватись роботи з ремонту колії. Рух автотранспорту буде припинений з 08 год. 00. Хв.. 15.04.21 до 19 год. 00 хв. 16.04.2021 р. Проїзд автотранспорту буде здійснюватись через переїзди 114 км та 118 км. Попереджувальні знаки будуть виставлені працівниками ПЧ-18.

10:14:13 14.04.2021

До уваги жителів громади та району!!!

В зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами на мережі централізованого водопостачання 12.04.2021 р.  будуть відключені споживачі вулиці Київська. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Адміністрація КП «Полоннетепловодопостачання»

09:00:31 12.04.2021

Оголошення про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельної ділянки  на території Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Хмельницької області.

15:40:03 08.04.2021

ZOOM - нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади повідомляє про те, що департаментом розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА 09 квітня 2021 року о 9:00 буде проведена ZOOM - нарада з головами територіальних громад, керівниками сільгосппідприємств всіх форм власності з питань  проведення комплексу весняно-польових робіт та обговорення проблемних питань у галузі агропромислового комплексу області.

14:20:58 08.04.2021

Шановні мешканці Полонської міської об’єднаної територіальної громади!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. В цей час дбайливі господарі наводять лад у своїх оселях та на своїх присадибних ділянках, мешканці багатоквартирних будинків на прибудинковій території, представники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці на своїй території та закріпленій за ними комунальній території.

11:22:37 02.04.2021

Результати засідання конкурсної комісії

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної інформує про результати  конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт  з проведення експертної оцінки земельних ділянок ,який відбувся 25.03.2021року.

16:32:25 30.03.2021