Шановні клієнти Хмельницької обласної служби зайнятості!

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID – 19 та з метою запобігання поширенню недуги, станом на 17 березня 2021 року, Хмельницький міський центр зайнятості, Шепетівська та Славутська міськрайонні філії, Волочиська, Летичівська та Деражнянська районні філії Хмельницького ОЦЗ  надають послуги своїм клієнтам дистанційно. Всі інші філії Хмельницького обласного центру зайнятості працюють у звичному режимі.

08:17:47 17.03.2021

Анонс! 16 березня - онлайн-обговорення щодо обов’язкового переліку послуг для ЦНАП

Програма "U-LEAD з Європою" запрошує на онлайн-обговорення щодо обов’язкового переліку послуг для ЦНАП, яке відбудеться 16 березня о 10:00. Перелік послуг є однією з ключових ознак належного ЦНАП. Саме від цього залежить, чи зможуть громадяни отримати максимальну кількість необхідних послуг в одному приміщенні, чи зможуть вони отримувати послуги за прикладом життєвих ситуацій доведеться або ж їм доведеться ходити по різних приміщеннях для отримання таких послуг.

10:59:40 15.03.2021

Бізнес та сталий розвиток: можливості для малого та середнього підприємництва

18 березня 2021 року з 16:00 до 18:00 год. відбудеться онлайн-тренінг від Chernihiv Business Hub (за підтримки FORBIZ) для власників малого та середнього бізнесу, які шукають нові можливості для розвитку свого підприємства. Тренінг допоможе: – зрозуміти економічні вигоди від впровадження сталих рішень у свої бізнес-процеси; – скласти та проаналізувати ланцюг формування вартості продукту/послуги;

13:06:44 12.03.2021

Практикум із застосуванням законодавства на тему: "Залучення ресурсів та написання грантових заявок"

Асоціація міст України запрошує взяти участь у практикумі із застосуванням законодавства на тему: "Залучення ресурсів та написання грантових заявок", який відбудеться  в онлайн-форматі 12 березня 2021 року о 10-00.

10:38:40 12.03.2021

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021

9 березня 2021 року розпочинається реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA, засновану за ініціативи та фінансування міжнародної сільськогосподарської науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience. Програма реалізується за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Реєстрація на програму триватиме до 11 квітня 2021 року.

10:35:14 12.03.2021

В Україні вже можна записатися в чергу на щеплення проти COVID-19

Вакцинація проти коронавірусної хвороби відбувається в 5 етапів: I – медпрацівники ковідних лікарень, персонал та мешканці будинків для літніх людей, військові на фронті (≈ 367 тис. людей) II – решта медпрацівників, люди віком 80+, соціальні працівники (≈ 3 млн людей) III – люди віком 65-79 років, працівники структур державної безпеки, сфери освіти (≈ 7 млн людей). IV – люди віком 60-64 роки, люди з хронічними захворюваннями, люди, що працюють або перебувають в місцях обмеження волі  (≈ 11 млн людей)

08:52:55 03.03.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Полонська районна державна лікарня ветеринарної медицини організовує з 15 березня 2021 року весняну диспансеризацію тварин у м. Полонне та селах Полонського району для  проведення діагностичних досліджень і щеплення великої рогатої худоби, свиней, птиці, собак та котів  в господарствах особистого користування.

16:44:41 01.03.2021

Івано-Франківська ОДА закликає усіх громадян утриматися від поїздок на Прикарпаття

У зв’язку із стрімким погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19, з 26 лютого в Івано-Франківській області буде запроваджений червоний рівень епідемічної небезпеки та посилені обмежувальні заходи. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 23 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

15:23:46 26.02.2021