Оголошення

Щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної  громади  інформує, що відповідно до п.4.7. «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок», затвердженого рішенням вісімдесят п’ятої сесії Полонської міської ради VIІ скликання від 31.01.2020року №11, конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земельної ділянки, який був призначений 03.11.2021року, не проводився, у зв’язку з поданням на конкурс однієї конкурсної пропозиції.

16:36:12 04.11.2021

Чи декларується криптовалюта?

ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що  об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності і знаходяться на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно: валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи. Проте на сьогодні криптовалюта не має визначеного правового статусу в Україні, зокрема, відсутня нормативна база для її класифікації та регулювання операцій з нею. Враховуючи зазначене, немає підстав для її відображення декларантом у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.

15:54:52 03.11.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проведення громадського опитування жителів Великоберезнянського старостинського округу щодо підтримки кандидатури на посаду старости ДОНЧУК Ніни Андріївни

30 та 31 жовтня 2021 року відповідно до рішення 21-ї позачергової сесії восьмого скликання Полонської міської ради від 29.10.2021 року №10 було проведено громадське опитування жителів населених пунктів Великоберезнянського старостинського округу щодо  підтримки кандидатури на посаду старости ДОНЧУК Ніни Андріївни шляхом обходу домоволодінь старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

11:02:30 02.11.2021

Щорічний 16-ий Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

З метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів, Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади інформує про проведення щорічного 16-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

10:15:55 02.11.2021

Центр ПМСД інформує

Інформація стосовно вакцинації на території Полонської ОТГ: проводиться щоденний аналіз процесу вакцинації в розрізі пунктів щеплень, мобільних бригад. Залучені до складу мобільних бригад лікарі і медсестри амбулаторій, на базі яких створюються тимчасові пункти щеплень;

15:29:05 01.11.2021

Хмельницька обласна державна адміністрація інформує

Згідно рішення IV сесії Хмельницької обласної ради від 08.04.2021 року №61-4/2021 було виділено кошти на фінансування Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки (далі - Програма) в розмірі 5 млн.гривень на 2021 рік. Одним із напрямків фінансування є «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» на який виділено 4,3 млн.гривень.

13:23:55 01.11.2021

ПРОТОКОЛ № 19 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Полонської міської ради ОТГ

ПРОТОКОЛ  № 19   позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті  Полонської міської ради ОТГ  м.Полонне.                                                                          28 жовтня 2021 року.                                                                                                   Головує: Скримський Ф.Ф.                                                                                            Присутні: члени комісії та запрошені.

20:00:18 30.10.2021

Ринок газу: Хто за що відповідає

Внаслідок домовленостей із європейським енергетичним співтовариством Україна відокремила операторів газорозподільних мереж (операторів ГРМ) від безпосередньо компаній-постачальників блакитного палива. Це відбулося задля гармонізації українського законодавства з європейським, а процес отримав назву  «анбандлінгу». Відтак, наразі на ринку газу з кінцевими споживачами працюють два типи компаній – оператори ГРМ (колишні облгази, міськгази і райгази) та постачальники.

15:35:55 29.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ До уваги жителів сіл Велика Березна, Адамів, Радісне, Варварівка Великоберезнянського старостинського округу

З 30.10.2021 року на території Хмельницької області вводиться «червона» зона карантину. На період введення «червоної» зони карантину та запровадження  обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 , відповідно до рішення від 29.10.2021 року №11 позачергової сесії восьмого скликання, громадське обговорення щодо підтримки кандидатури (кандидатур) старости визначене розпорядженням міського голови від 19.10.2021 року №191/2021-р, буде відбуватися у формі громадського опитування шляхом обходу домоволодінь жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах

13:12:12 29.10.2021