Ринок праці Хмельниччини

У січні-лютому 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 8,8 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад 940 роботодавців. Завдяки злагодженій співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 25,5% вакансій було укомплектовано.

11:03 15.03.2023

Проведено засідання координаційної ради  з питань сім’ї, гендерної рівності , демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Полонській міській раді

Проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності , демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Полонській міській раді

14.03.2023 року в приміщенні Полонської міської ради під головуванням заступника міського голови відбулося  засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

11:01 15.03.2023

Голови громад Хмельниччини взяли участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України

Вчора, 14 березня, у Хмельницькому відбулися Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у заході взяли міські, селищні, сільські голови громад Хмельниччини, виконавча дирекція та консультанти РВ АМУ, керівництво області та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

08:02 15.03.2023

ОВА завжди була, є і буде надійним партнером у всіх починаннях для громад області, – С.Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час сьогоднішнього засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. До участі в зібранні долучилися голови міських, селищних, сільських рад, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція Хмельницького РВ АМУ. Засідання провів голова Хмельницького РВ АМУ, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

16:53 14.03.2023

ЗВІТ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

ЗВІТ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ Нове будівництво комплексу по виробництву фарфорового посуду по вул. Привокзальній, 50 в м. Полонному, Полонської територіальної громади Шепетівського району, Хмельницької області

16:26 14.03.2023

Функціонування офіційного Telegram каналу АТ «Хмельницькобленерго»

Методи інформування споживачів про відключення електричної енергії 1) Функціонування офіційного Telegram каналу АТ «Хмельницькобленерго» https://t.me/khmelnytskoblenergo. Для приєднання до каналу достатньо відсканувати QR код, перейти за вказаним вище посиланням або віднайти канал в telegram, ввівши в пошуку Хмельницькобленерго.

13:35 14.03.2023

Ветерансько-молодіжна Спартакіада у м.Баранівка.

11 березня 2023 року у м.Баранівка відбулася ветерансько-молодіжна Спартакіада серед команд сусідніх територіальних громад під девізом «За здоровий спосіб життя» на підтримку Збройних Сил України за участі спортсменів Полонської міської територіальної громади.

09:29 14.03.2023

Школярі громади долучилися до участі в акції по збору книг для бібліотеки м.Валенсія.

10 березня 2023 року у м.Хмельницькому відбулося урочисте підведення підсумків акції щодо збору художньої літератури для створення української бібліотеки у м.Валенсія (Іспанія). У заході взяли участь заступник голови обласної військової адміністрації Володимир ЮР’ЄВ, директор Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Дарія БАСЮК, голова Благодійної організації «Захисти Хмельниччину» Олена ПОЛЯНСЬКА та керівники і здобувачі освіти закладів освіти області, які долучилися до збору літератури.

09:27 14.03.2023

Хочу продовжити справу батька і якнайшвидше вибити окупантів з території України, — кандидат до штурмової бригади «Лють» Дмитро Казіміров Батько Дмитра, Євген Казіміров, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. На жаль, посмертно. Штурман військового літака загинув 2 березня 2022 року під час повітряного бою на Житомирщині. Дмитро, незважаючи на доволі юний вік, відчуває в собі достатньо сили, здорової злості та наснаги, щоб продовжити справу батька і разом з тисячами інших захисників поставити переможну крапку у цій війні.

10:11 13.03.2023

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАРАХОВАНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ЗА 2022 рік

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАРАХОВАНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ЗА 2022 рік міському  голови, секретаря ради, заступників міського голови та керуючого справами (секретаря) виконкому міської ради (грн.) Міський голова: оклад 147038,96, ранг за спеціальне звання посадової особи місцевого самоврядування 5881,57, вислуга років 24001,71, надбавка  88461,12, премія 132691,67, індексація 3909,47, відрядження 7773,21, лікарняні 7850,8, матеріальна допомога на оздоровлення 40365,5, відпустка  36417,6, одноразова премія 15000, всього 509391,61.

10:53 10.03.2023