УКРАЇНА ОНОВИЛА СТАНДАРТИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ТУБЕРКУЛЬОЗІ

Україна першою в Європейському регіоні привела національні стандарти охорони здоров’я в разі туберкульозу у відповідність до рекомендацій ВООЗ 2022 року. Оновлена редакція стандартів медичної допомоги «Туберкульоз» включає такі напрями: - охорона громадського здоров’я та профілактика туберкульозу;

13:21 08.02.2023

В обласному центрі відкрилася фотовиставка “Історії з окупованого Криму”

Сьогодні, напередодні річниці незаконної анексії росією Кримського півострова, у приміщенні ТРЦ WoodMall відкрилася фотовиставка “Історії з окупованого Криму”. На ній представлені 22 фотороботи українських репортерів Аліни Смутко, Тараса Ібрагімова та Альони Савчук, які після незаконної анексії працювали в Криму та висвітлювали тему порушення прав людини, фільмували життя родин політв’язнів та проукраїнських активістів. Презентовані світлини були зроблені з 2014 по 2019 рік, доки автори ще могли їздити до Криму. Російська окупаційна адміністрація ввела для них заборону відвідувати півострів на строк від 10 до 35 років.

16:09 07.02.2023

ПАМ’ЯТКА МЕШКАНЦЯМ НАСЕЛЕНИХ ПУКТІВ ПОЛОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТГ НА ВИПАДОК ПОВЕНІ ТА ПАВОДКУ

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварії на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин. Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали. Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

14:21 07.02.2023

Сьогодні – Міжнародний День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 20 День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

11:45 07.02.2023

Втратили контакт з українським телебаченням? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

13:24 06.02.2023

Мікрогрант на розвиток власної справи

З 1 лютого 2023 року стартувала подача документів на мікрогранти в рамках урядової програми «єРобота: Своя справа». За цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу до 250 тис грн. Основною умовою отримання мікрогранту є дієвий бізнес-план, що передбачає створення нових робочих місць. Діючі та майбутні підприємці мають створити від одного до двох робочих місць в залежності від суми гранту (одне робоче місце – 150 тис.грн, два і більше – 250 тис.грн).

13:23 06.02.2023

В Україні стартує Національна кампанія «Гвардія наступу»

Днями Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити сили наших захисників і допомогти їм вигнати ворога з української землі. Про це зазначив начальник ОВА Сергій Гамалій під час сьогоднішнього брифінгу щодо формування бригад “Гвардія наступу”. До спілкування також долучилися начальник ГУ НП в Хмельницькій області Руслан Герасимчук, Ректор Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького Олександр Луцький та командир військової частини 3053 Богдан Богдан.

13:22 06.02.2023

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі Суспільне Хмельницький. У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь. Також українське телебачення та Українське Радіо доступні у додатку «Дія». Нижче – перелік радіочастот Українського Радіо, які діють на Хмельниччині

16:50 01.02.2023