Дата: від до Скинути

В ОВА відбулась нарада щодо співпраці та координації дій в сфері кібербезпеки та кіберзахисту

5 квітня ОВА відбулась нарада щодо співпраці та координації дій в сфері кібербезпеки та кіберзахисту. В нараді взяли участь заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Хмельницькій області Артур Дереновський, начальник сектору захисту критичної інфраструктури управління Держспецзвязку у Хмельницькій області Олександр Ковальчук та представники Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації ОВА.

09:34 07.04.2023

Життя - це рух! Рухайтесь з нами без обмежень.

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (далі - Підприємство) забезпечує осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інші окремі категорії населення технічними та іншими засобами реабілітації, згідно Постанови КМУ №321 від 05.04.2012.

14:56 04.04.2023

Інформація станом на 04.04.2023 р. по захворюваності на COVID

КНП "Полонська МЛ ім. Н. С. Говорун"     Інформація станом на 04.04.2023 р. 1.На скільки  ліжко-місць розрахована лікарня 145 2.Скільки персоналу працює 355      З них:             загальна кількість лікарів 67      зокрема             анестезіологів 7           інфекціоністів 1           терапевтів 4           педіатрів 4      вакансії (інфекціоніст) 1           кількість середнього медичного персоналу. 153      вакансії 0     Щоденна інформація на електронну адресу (sheposvita@gmail.com) 1. Госпіталізовано за добу пневмоній 1     З них:            із  Covid -19 0          з підозрою на Covid 19 0 2.На стаціонарному лікуванні з Covid -19            перебуває осіб  3         з підозрою на Covid 19  0         пневмонії 25                  З них дітей  5         потребують кисневої підтримки 4         на інвазивній ШВЛ  0 Виписано 0 Померло 0 3.Для лікування хворих на Covid -19            розгорнуто  ліжко-місць 5         з них зайнято 3 3.Вакцинація  з метою запобігання  Covid -19             проведено вакцинування лікарів 63         проведено вакцинування середнього медичного персоналу 143

11:04 04.04.2023

Професійне навчання за ваучером

Ваучер - документ встановленого зразка, який видається особам певних категорій для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією.

10:07 04.04.2023

Головне за тиждень

🔹Зареєстровано 4 статути релігійних громад УПЦ у новій редакції, які перейшли в ПЦУ. Загалом за період з 24.02 до 31.03 зареєстровано статути 170 релігійних громад УПЦ у новій редакції, 139 з яких перейшли в ПЦУ, а 31 – у незалежні православні громади.

16:18 03.04.2023

«Хмельницькгаз»: до 5 квітня  необхідно передати показання лічильника

«Хмельницькгаз»: до 5 квітня необхідно передати показання лічильника

Нагадуємо, що з 1 по 5 квітня ваша газорозподільна компанія "Хмельницькгаз» приймає дані лічильників за березень. Це необхідно для точного обліку газу та правильних нарахувань постачальником за спожитий газ. Оберіть найзручніший спосіб:

14:22 03.04.2023

Наше майбутнє однозначно має бути безбар’єрним, – С. Ткачук

На цьому наголосив заступник начальника ОВА Сергій Ткачук під час засідання Комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при ОВА. Зібрання було присвячене обговоренню проекту обласного плану заходів на 2023 і 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

14:31 31.03.2023

Шановні мешканці Полонської міської  територіальної громади!

Незважаючи на війну в Україні та введення військового стану, з приходом весни та тепла з’являється бажання бачити нашу громаду чистою та охайною та необхідність прибрати її після зимового періоду.  В цей час дбайливі господарі наводять лад у своїх оселях та на своїх присадибних ділянках, мешканці багатоквартирних будинків на прибудинковій території, представники підприємств, установ та організацій, фізичні особи – підприємці на своїй  території та закріпленій за ними прилеглій території громади.

16:18 30.03.2023

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЕПІДЕМІЧНИЙ ПАРОТИТ (СВИНКА)

В Україні ускладнилася епідемічна ситуація щодо захворюваності на вакцинокеровані інфекціїї, з початку 2023 року зафіксовано 2 спалахи епідемічного паротиту (у Волинській та Черкаській областях). Епідемічний паротит (в народі хворобу називають «свинка») – це гостре вірусне захворювання, під час якого відбувається запалення слинних залоз людини. Найчастіше хворіють діти в період між третім і сьомим роком життя, проте небезпека зараження для дорослих теж є. Чоловіків епідемічний паротит вражає в 2 рази частіше з виникненням явних симптомних проявів, ніж дівчаток та жінок.

15:49 30.03.2023