ОБЕРЕЖНО: КЛІЩІ

Щороку навесні із настанням тепла і пробудженням рослин активізуються іксодові кліщі. Ці небезпечні для людей і тварин істоти найбільш активні у квітні–червні та серпні–жовтні. Зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони сидять у траві, на висоті 20–60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини.

14:25 19.04.2023

За пропозицію та надання неправомірної вигоди працівнику поліції - судитимуть місцевого жителя.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду відносно місцевого жителя направлено обвинувальний акт за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).

12:58 19.04.2023

За незаконну порубку - судитимуть місцевого жителя.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконної порубки вчиненої на території Шепетівського району (ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України).

11:19 19.04.2023

В ОВА відбулася нарада щодо недопущення надзвичайних ситуацій пов’язаних із можливим паводком

Зараз в багатьох регіонах України спостерігається підвищення рівня води у річках, що супроводжується затопленням населених пунктів та порушенням транспортного сполучення. Відтак, аби не допустити виникнення надзвичайної ситуації у період весняного паводка в області, заступник начальника ОВА Володимир Білик провів відповідну робочу нараду. До обговорення долучилися представники Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області, Департаменту природних ресурсів та екології, Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА, ГУ ДСНС у Хмельницькій області та інші запрошені.

15:43 18.04.2023

Рекомендації для населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із підтопленням (затопленням)

У зв'язку з весняним водопіллям на річках, що протікають територією Хмельницької області, та рясними опадами в Україні, в результаті підтоплення та забруднення джерел децентралізованого водопостачання (громадських та індивідуальних колодязів) присадибних ділянок, господарських дворів, в тому числі — вигрібних ям, надвірних вбиралень, гноєсховищ, існує ризик спалаху інфекційних захворювань, повʼязаних з водним фактором передачі збудника інфекції. Щоб запобігти епідемічним ускладненням рекомендуємо:

11:42 18.04.2023

Фахівці ради взяли участь в сесії із налагодження міжнародного співробітництва

Асоціація міст України провела низку інформаційних онлайн-сесій із налагодження міжнародного співробітництва територіальними громадами України у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) у рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

10:51 18.04.2023

ОБЕРЕЖНО СКАЗ!

Сказ — особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини як свійські, так і дикі.

08:40 18.04.2023

До Великодня, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали смачні великодні подарунки

Настало величне християнське свято Воскресіння Христового. У цей день родина збирається за столом, традиційно освятивши перед цим великодні кошики. І навряд чи багато хто, з радістю складаючи продукти до гарно прикрашеного кошика, замислювався над тим, що не вcі мають змогу поставити на стіл традиційні великодні страви.

14:33 17.04.2023

ЩО РОБИТИ ЯКЩО БУДИНОК ПОБУДОВАНИЙ ДО 1992 РОКУ, А ДОКУМЕНТІВ НА НЬОГО НЕМАЄ?

Питання введення в експлуатацію будівель та споруд уперше було врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 449 від 05 серпня 1992 року «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів державного замовлення». Згідно з чинним законодавством у сфері містобудування, індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі й споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року, не підлягають проходженню процедури прийняття в експлуатацію.

13:34 17.04.2023

Інформація про COVID-19 станом на 17.04.2023 р.

Інформація станом на 17.04.2023 р. 1.На скільки  ліжко-місць розрахована лікарня 145 2.Скільки персоналу працює 355      З них:             загальна кількість лікарів 67      зокрема             анестезіологів 7           інфекціоністів 1           терапевтів 4           педіатрів 4      вакансії (інфекціоніст) 1           кількість середнього медичного персоналу. 153      вакансії 0     Щоденна інформація на електронну адресу (sheposvita@gmail.com) 1. Госпіталізовано за добу пневмоній 0     З них:            із  Covid -19 0          з підозрою на Covid 19 0 2.На стаціонарному лікуванні з Covid -19            перебуває осіб  0         з підозрою на Covid 19  0         пневмонії 21                  З них дітей  4         потребують кисневої підтримки 6         на інвазивній ШВЛ  0 Виписано 0 Померло 0 3.Для лікування хворих на Covid -19            розгорнуто  ліжко-місць 5         з них зайнято 0 3.Вакцинація  з метою запобігання  Covid -19             проведено вакцинування лікарів 63         проведено вакцинування середнього медичного персоналу 143

09:13 17.04.2023