30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.

15:16 30.07.2023

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 30 липня, Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ОНН з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим та протидіяти торгівлі людьми.

07:00 30.07.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

До уваги мешканців громади. В зв’язку з ремонтними роботами на лініях електропередачі Полонського РЕМ 31.07.2023 р. з 08. по 17.00 буде періодичне відключення електроенергії. В зв’язку з вище викладеним ЦНАП Полонської ТГ буде приймати громадян в режимі консультації. Вибачте за незручності.

15:30 28.07.2023

ЧИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕНСІЯ В РАЗІ ВТРАТИ ГОДУВАЛЬНИКА ДИТИНІ, ЯКЩО ЇЇ БАТЬКО ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ?

Так, у такому випадку пенсія у разі втраті годувальника призначається. Відповідно до пункту 2 статті 166 Сімейного кодексу України особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини. З особи, позбавленої батьківських прав, стягуються аліменти на користь дитини, а у разі її смерті – призначається пенсія по втраті годувальника (годувальник набув необхідного страхового стажу).

10:36 28.07.2023

НА ЯКУ ДОПОМОГУ ПРИ СПЛАТІ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ МАЄ ПРАВО СІМ’Я, В ЯКІЙ ПРОЖИВАЮТЬ ПРИЙОМНІ ДІТИ?

Сім’я, в якій проживають прийомні діти, має право на пільги, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (3760 грн).

10:35 28.07.2023

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ "Хмельницькгаз" повідомляє

Полонська дільниця Старокостянтинівського відділення АТ «Хмельницькгаз» повідомляє Вас, що в зв'язку з проведенням планово-відновлювальних робіт Бердичівським ЛВУМГ на об'єкті ГРС Полонне, а також реконструкцією (заміною) ШГРП №22120278 - м.Полонне вул. Академіка Герасимчука та реконструкцією (заміною) ШГРП №22120239 - м.Полонне вул.Степана Бандери 15.08.2023 року з 08-00 год буде призупинено газопостачання за напрямком ГРС Нолонне (м.Полонне, смг.Понінка, с.Блидні)

14:30 27.07.2023

Що таке черевний тиф?

В період воєнного стану, при порушенні цілісності каналізаційних мереж, відсутності доступу до безпечних харчових продуктів та води, не виключається ризики щодо зараження збудником черевного тифу.

14:28 27.07.2023