Шановні жителі міста Полонне
КП «Полонне тепловодопостачання» з розумінням ставиться до необхідності поливу присадибних ділянок, теплиць, квітників та городини у спекотні дні, але за однієї умови, а саме, наявності договору та лічильника обліку води. Проте, просимо раціонально використовувати воду з 17 до 21 години, оскільки в деяких районах міста спостерігається зниження тиску води.
Також повідомляємо, що у березні 2024 р підприємство зверталося з проханням до усіх громадян, які мають несанкціоновані підключення, оформити договірні відносини до 01.04.2024 р.
З 01.06.2024 р. мобільні бригади підприємства будуть здійснювати перевірки щодо несанкціонованих врізок до мереж на території домогосподарств. У випадку виявлення використання водопостачальних мереж без відповідних дозволів та лічильників, до порушників буде застосовано штраф від 13000 гривень.
Адміністрація КП « Полонне тепловодопостачання»