Дата: від до Скинути

Постанова №8 "Про реєстрацію депутата Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області"

Відповідно до статті 283, пункту 18 частини другої статті 206 Виборчого кодексу України, пункту 3.1. Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня 2020 року № 433 (зі змінами), поданої до територіальної виборчої комісії заяви Пулим Світлани Олександрівни від районної організації політичної партії «Громадянська позиція», та згідно постанови Полонської міської територіальної виборчої комісії №7 від 11.08.2023 року, Полонська територіальна виборча комісія Шепетівського району Хмельницької області постановляє:

10:44 15.08.2023

До Полонської міської територіальної виборчої комісії Шепетівського району, Хмельницької області 08.08.2023 року надійшов офіційний документ, а саме заява від Полонської міської ради щодо загибелі на російсько - українській війні Боброва Олександра Анатолійовича, обраного депутатом Полонської міської ради за єдиним виборчим списком кандидатів у депутати від районної організації політичної партії «Громадянська позиція», в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, завірена копія свідоцтва про смерть (додається).

10:42 15.08.2023

Земельні аукціони з продажу земельних ділянок державної та комунальної власності

До уваги мешканців громади та району! ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ пропонує ознайомитись із земельними аукціонами з продажу земельних ділянок державної та комунальної власності - перейти на сайт.

15:43 14.08.2023

Закон №3219: застосування штрафних (фінансових) санкцій з 01 жовтня 2023 року

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Закону України від З0 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі - Закон № 3219) суб’єкти господарювання звільняються від відповідальності за порушення вимог Закону № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», які вчинені ними у період з 01 січня 2022 року до 01 жовтня 2023 року. За порушення порядку здійснення розрахункових операцій, вчинені в період з 01 січня 2022 року по 30 вересня 2023 року включно, штрафні (фінансові) санкції застосовуватись не будуть.

15:13 14.08.2023

Шкільне харчування: підготовка закладів освіти до нового навчального року 2023/24 в умовах воєнного стану

Реалізацію реформи шкільного харчування на практичному рівні забезпечують державні органи, обласні адміністрації, громади, керівники органів управління освітою, педагоги та представники громадськості. Приготування їжі школа може організовувати як самостійно, так і з допомогою інших підприємств. Проте найважливіше, аби процес приготування відповідав всім чинним нормам та стандартам.

14:23 14.08.2023

Міжнародна організація з міграції (MOM) проводить загальнонаціональне опитування ветеранів, у тому числі з інвалідністю, членів їхніх родин, членів родин загиблих, ветеранських громадських організацій у 24 областях України та м. Києві. Формат опитування включає анкетування, особисті зустрічі з респондентами та телефонні дзвінки.

13:40 14.08.2023

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Ви – творці прекрасного майбутнього нашої країни. Завдяки будівельникам отримують нове життя архітектурні шедеври, кращими і ошатнішими стають вулиці, парки відпочинку, дитячі майданчики, автошляхи.

07:01 13.08.2023

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини. Обравши одну з найстародавніх і шанованих професій, ви вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки об’єднаної територіальної громади  і країни в цілому. У ваших руках – складна і відповідальна справа.

07:00 13.08.2023

Дорога молодь Полонщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій. Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов`язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.  Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за наш край, нашу Батьківщину, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.

17:00 11.08.2023

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРРО ВІД ДПС УКРАЇНИ

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що безкоштовний ПРРО від ДПС України має такі функціональні можливості:

08:42 11.08.2023