Дата: від до Скинути

Представники ради взяли участь у семінарі АМУ щодо молодіжної політики у громаді

Напередодні, 19 липня, в Хмельницькому відбувся семінар «Формування молодіжної політики у громаді та розвиток дієвої інфраструктури для молоді: практичний аспект». Його організувало Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із управлінням молоді та спорту Хмельницької міськради.

11:32 20.07.2023

ВІРУСНІ ГЕПАТИТИ

Гепатит — це захворювання печінки запального характеру, як правило, вірусного походження. Головні причини розвитку гепатиту: віруси гепатиту; деякі інфекційні захворювання; токсичні речовини (алкоголь, деякі наркотичні препарати); медикаменти; аутоімунні захворювання. Існує п’ять основних типів вірусів гепатиту: А, В, С, D і Е. Усі типи вірусів спричиняють захворювання печінки, але між ними є істотна різниця. Зокрема, типи В і С призводять до розвитку хронічного запалення печінки у мільйонів людей і є однією з головних причин цирозу та раку печінки.

14:26 19.07.2023

Послуги, які може отримати молодь при зверненні до Державної служби зайнятості

➡ Інформаційні та консультаційні послуги пов′язані з працевлаштуванням;  ➡ Індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги;  ➡ Профдіагностичні консультації та психологічну підтримку;  ➡ Участь у семінарах, ярмарках-вакансій, зустрічах з роботодавцями; ➡ Професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації з урахуванням потреб підприємств, організацій та установ регіону;

13:23 19.07.2023

Сьогодні під керівництвом заступниці начальника ОВА Оксани Андрейчик відбулася онлайн зустріч з представниками територіальних громах області щодо обговорення питання здійснення делегованих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та реєстрація на вебпорталі Пенсійного Фонду України представників ЦНАП.

13:36 18.07.2023

Я ПРОПРАЦЮВАЛА 10 РОКІВ В ШКІДЛИВИХ УМОВАХ.  У ЯКОМУ ВІЦІ Я МОЖУ ВИЙТИ НА ПЕНСІЮ?

Я ПРОПРАЦЮВАЛА 10 РОКІВ В ШКІДЛИВИХ УМОВАХ. У ЯКОМУ ВІЦІ Я МОЖУ ВИЙТИ НА ПЕНСІЮ?

Наявність стажу роботи в шкідливих умовах тривалістю 10 років та страхового стажу не менше 25 років дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах за Списком № 2 після досягнення 55-річного віку.

11:09 17.07.2023

ЧИ БУДЕ МЕНІ ПРОДОВЖЕНО ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ, ЯКЩО ІНВАЛІДНІСТЬ ВСТАНОВЛЕНО ПО ЧЕРВЕНЬ 2023 РОКУ, А МОЖЛИВОСТІ ПРОЙТИ ПОВТОРНИЙ ОГЛЯД МСЕК В МЕНЕ ЗАРАЗ НЕМАЄ?

Відповідно до статті 34 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія по інвалідності призначається на весь строк встановлення інвалідності. Пунктом 14-6.1 Прикінцевих положень Закону визначено, що для осіб з інвалідністю, у яких строк припинення виплати пенсії припадає на період дії воєнного стану у разі за неможливості проходження повторного огляду виплата пенсії продовжується до припинення або скасування воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення або скасування.

11:04 17.07.2023

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ДОПЛАТА ЗА ПОНАДНОРМОВИЙ СТАЖ  ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВЕЛИЧИНИ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ?

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ДОПЛАТА ЗА ПОНАДНОРМОВИЙ СТАЖ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВЕЛИЧИНИ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ?

Стаття 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” визначає, що за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1% розміру пенсії, але не більш як на 1% мінімального розміру пенсії за віком (прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність).

10:37 17.07.2023

ПРАВО ПЕНСІОНЕРА НА ПІЛЬГУ З ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИЗНАЧАЄ  КОЛИШНЄ МІСЦЕ РОБОТИ ТА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

ПРАВО ПЕНСІОНЕРА НА ПІЛЬГУ З ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИЗНАЧАЄ КОЛИШНЄ МІСЦЕ РОБОТИ ТА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу мають пенсіонери, які працювали за певними спеціальностями та проживають у сільській місцевості. Хто має право?

10:35 17.07.2023

З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості, прийміть поздоровлення та вдячні слова за самовіддану та важку працю, яка впродовж багатьох років зміцнює промислову потужність громади.

07:20 16.07.2023

16 липня – День проголошення Декларації про державний суверенітет України

Цього дня у 1990 році Верховна Рада УРСР ухвалила державно-правовий акт, що має велике історичне значення – Декларацію про державний суверенітет України. Це стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

07:05 16.07.2023