Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

Дата: 30.05.2024 15:23

На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови КМУ №555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Полонська міська рада Шепетівського району Хмельницької області оприлюднює проєкт містобудівної документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, м. Полонне, вул. Степана Бандери, 29 (земельна ділянка з кадастровим номером 6823610100:02:005:1326)» та повідомляє про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів.

Підстава для проектування: рішення Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області №7 від 28.03.2024.

Замовник розроблення містобудівної документації: Виконавчий комітет Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Кайлас-К», м. Хмельницький.

Громадські слухання будуть проведені в режимі відеоконференції 10.06.2024 року о 12:00 год. за посиланням: https://meet.google.com/hzy-wmsg-ebz

У громадських слуханнях можуть брати участь:

• громадськість (одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування);
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

З матеріалами ДПТ в електронному вигляді можна ознайомитись на офіційному сайті Полонської міської ради за посиланням: https://pol-otg.gov.ua/ (Завдання на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку...)

З матеріалами ДПТ на паперових носіях можна ознайомитися в приміщенні Полонської міської ради за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м. Полонне, вул. Лесі Українки, буд. 114.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): перший заступник Полонського міського голови Віктор Михайлович ЯСЬКОВ.

Пропозиції (зауваження) можуть надсилатися за адресою: Хмельницька обл., Шепетівський р-н, м. Полонне, вул. Лесі Українки, буд. 114, mr_polonne@ukr.net.