Дата: від до Скинути

Сьогодні фахівці національного історико-культурного заповідника "Кам'янець" обстежували пам'ятки культурної спадщини на предмет виготовлення облікової документації. Зокрема, робота проводилася з відділом культури та туризму, відділом комунальної власності Полонської міської ради, а також з «Центром державного земельного кадастру» Хмельницької регіональної філії Полонського районного виробничого відділу.

18:00 27.09.2023

Щодо відображення реквізитів електронних платіжних засобів (платіжних карток) у розрахункових документах РРО/ПРРО

Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.

10:03 27.09.2023

Щодо реалізації прав платників ПДВ на адміністративне оскарження окремих рішень комісій регіонального рівня

Звертаємо увагу платників податку на додану вартість щодо реалізації їх права на адміністративне оскарження окремих рішень комісій регіонального рівня щодо неврахування таблиць даних платника податку та відповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку.

10:01 27.09.2023

ДПС та Європейська Бізнес Асоціація обговорили актуальні питання застосування РРО/ПРРО у сфері пасажирських перевезень

Актуальні питання сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій в умовах дії Закону України від 30.06.2023 № 3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» обговорили під час зустрічі представники ДПС та Європейської Бізнес Асоціації.

10:00 27.09.2023

Шановні мешканці громади!

27.09.2023 о 15:00 у будинку культури Полонської територіальної громади відбудеться зустріч із  представниками Національної поліції: - начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області полковником поліції Кузьміним Петром Петровичем; - старшим інспектором з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України полковником поліції Когунем Андрієм Миколайовичем.

11:49 26.09.2023

29 вересня — Всесвітній день серця

Постійна емоційна напруга та стрес характерні для реалій сучасності. Через це може зростати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема, підвищуватись артеріальний тиск та рівень цукру у крові. Крім того, на нервовому ґрунті може відбуватися порушення ритму серця та розвинутись стенокардія, статися інфаркт чи гіпертонічний криз.

09:02 25.09.2023

Шановні  споживачі послуг із  централізованого водопостачання с.В.Березна та с.Титьків!

Шановні споживачі послуг із централізованого водопостачання с.В.Березна та с.Титьків!

У зв’язку із введенням в експлуатацію мереж водопостачання на території сіл В.Березна та Титьків, згідно рішення виконавчого комітету Полонської міської ради від 15 вересня 2023 року №198 встановлюються такі тарифи на послуги з централізованого водопостачання населення:

22:21 22.09.2023

Відбулось засідання голів громад-членів Асоціації міст України в Хмельницькій області.

Голови громад Хмельниччини ухвалили звернення щодо вилучення «військового» ПДФО та обговорили інші актуальні питання органів місцевого самоврядування. Напередодні, 18 вересня, відбулось онлайн-засідання голів громад-членів Асоціації міст України в Хмельницькій області. До участі в зібранні долучилося 43 учасники: 36 представників ОМС - голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція та консультанти Хмельницького РВ АМУ, представники “Хмельницькгазу”.

20:58 19.09.2023

Тиждень громадянського суспільства

Цьогоріч вперше в Україні  в період з 11 вересня до 17 вересня 2023 року в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні проходить Тиждень громадянського суспільства.  У РАМКАХ ЗАХОДІВ ТИЖНЯ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА проведено зустріч з поліцейським офіцером громади Вадимом Королем. Тема  спілкування: ,,Правила безпечної поведінки молоді".    Основний зміст учасників діалогу: безпечна поведінка дітей у школі та у побуті, популяризація законослухняного способу життя молоді та забезпечення громадського правопорядку.

14:23 19.09.2023