Дата: від до Скинути

Запрошуємо взяти участь у навчанні за авторським курсом Директора ФБР (2013-2017) Джеймса Комі «Етичне лідерство»

Київська школа державного управління імені Сергія Нижного спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує Вас взяти участь у навчанні за авторським курсом Директора ФБР (2013-2017) Джеймса Комі «Етичне лідерство».

16:44 31.08.2023

Профілактика вітряної віспи

В сучасних умовах значущість вітряної віспи для громадського здоров'я обумовлена її широкою поширеністю, високими показниками захворюваності (до 775 на 100 тис населення), значною ймовірністю важкого клінічного перебігу, ускладнень, які можуть призводити до летальних наслідків, а також захворювання вагітних жінок і розвитку вроджених форм інфекції. Щороку у світі реєструється 80-90 мільйонів випадків захворювання на вітряну віспу. Захворювання зазвичай протікає доброякісно, але ускладнення виникають у 1 з 50 осіб.

15:39 29.08.2023

29 серпня 2014 року - це той день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових. За ухвалою Президента України Володимира Зеленського, щорічно 29 серпня Україна відзначає День пам‘яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, сувернітет і територіальну цілісність України.

14:11 29.08.2023

Компенсація роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Під час дії воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування, роботодавець має змогу отримати компенсацію витрат на оплату праці у розмірі 6700 гривень за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи. З початку року до Хмельницької обласної служби зайнятості вже звернулося 173 роботодавця  за працевлаштування 343 ВПО.

11:38 29.08.2023

Пам’ятаємо загиблих, шануємо живих.

Указом Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 встановлено День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначатиметься 29 серпня.

09:15 29.08.2023

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Щодо роботи з програмними реєстраторами розрахункових операцій Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє про 8 легких кроків роботи з ПРРО: Крок 1. Оберіть пристрій, на який буде встановлено ПРРО. У банері «Програмні РРО» розміщено посилання на цифрові платформи, де розміщене програмне забезпечення ПРРО, пристосоване для відповідних операційних систем. Оберіть те, яке пристосоване до операційної системи, що підтримується пристроєм, на яке ви встановлюєте ПРРО.

13:28 25.08.2023

ЗВІТ про узагальнення результатів громадського обговорення

Найменування організатора: - начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій Володимирович Сітарський. Зміст питання: - присвоєння Полонському ліцею №2 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади  імені  учасника російсько-української війни, який героїчно загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Олександра Боброва.

12:55 25.08.2023

Запрошуємо на безкоштовне навчання за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування»

Державна служба зайнятості  і  ПРООН  за підтримки Уряду Німеччини запрошують на безкоштовне навчання за напрямом монтажу санітарно-технічних систем і устаткування.

12:00 25.08.2023

Вебінар «Проблемні питання застосування РРО/ПРРО»

30 серпня 2023 року Час: 11:00–13:00 Вебінар Проблемні питання застосування РРО/ПРРО: • коли РРО/ПРРО потрібен (не потрібен) • безготівкові розрахунки • товарний облік • відповідальність Лектор: Зінаїда ОМЕЛЬНИЦЬКА, головна редакторка журналу «БАЛАНС»

10:18 25.08.2023

До уваги мешканців громади!

З метою запобігання порушення режиму роботи ОЕС України або її окремих енергорайонів внаслідок дефіциту потужності, зниження частоти, порушення режиму допустимих перетоків і перевантаження мережних елементів, зниження напруги в контрольних точках енергосистеми до аварійного рівня можливе застосування таких заходів на ОЗП 2022-2023 р.:

12:11 24.08.2023