Дата: від до Скинути

16 вересня 2023 року в Україні відбулася найбільша соціальна екологічна подія глобального масштабу Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day".

Напередодні працівники усіх відділів структури виконавчих органів та старостинські округи Полонської громади долучилися до цієї щорічної акції. Спільно було прибрано території біля Костелу Св. Анни, скверу, простір валу, придорожні смуги та прилеглі території державних установ. Сьогодні екологія - на часі, як ніколи! Потрібно разом балансувати екосистему, адже, ми всі прагнемо жити в чистоті і добробуті.

20:52 18.09.2023

Початок археологічних розкопок у Полонному

В рамках гранту від Українського культурного Фонду Міністерства культури та інформаційної політики «Археологічна школа «Літописне місто Полонне» сьогодні археологи розпочали дослідження ділянки в історичному ареалі пам‘ятки Національного значення - Костел святої Анни. Розкопки проводяться досвідченою командою археологів за участі: кандидата історичних наук, завідувача відділом регіональних досліджень ДП «НДЦ «ОАСУ» ІА НАНУ, куратора проекту - Нечитайла Павла; наукового співробітника Кам‘янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції - Омельченка Олександра;

20:47 18.09.2023

Цей надскладний період, об’єднавши, скерував нас до однієї мети – ПЕРЕМОГИ та МИРУ!

9 ТИСЯЧ 451 ГРИВНЮ було зібрано гуртом «КОНЦЕРТ», Валентином ЯРОСЛАВСЬКИМ та Ольгою КУЛІЦЬКОЮ в ході благодійної акції для підтримки Збройних Сил України. Дякуємо кожному, хто не проходив повз та долучився до збору! Висловлюємо подяку магазину "ЧІП" за допомогу у проведенні акції! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

20:46 18.09.2023

Навіть у найскладніші часи українці співають, бо музика піднімає бойовий дух!

8 ТИСЯЧ 849 ГРИВЕНЬ сьогодні зібрали творча студія «ТАНДЕМ» та Петро ЧЕРНИШЕНКО на допомогу для наших військових! Дякуємо кожному полончанину, хто не проходив повз та долучився до збору! Висловлюємо подяку магазину "Судилківський хліб" за допомогу у проведенні акції! Звіт про цільове направлення коштів надамо згодом - слідкуйте за публікаціями на нашій сторінці.

20:44 18.09.2023

Єднаймося та підтримуємо тих, хто найбільше цього потребує!

Слово "незламні" не просто так використовують поряд зі словом "українці". Захищаючи нас, українські військові віддають найдорожче - свої життя та здоров‘я. Тому наш обов‘язок - докласти максимум зусиль, щоб їм допомогти. Сьогодні гурт «Концерт» долучився до благодійної акції присвяченої збору коштів на протезування нижніх кінцівок для мешканця села Дубрівка Баранівського району, 22-річного захисника Олександра Толученка, який зараз перебуває на лікуванні у місті Львів. Загалом під час благодійного концерту було зібрано понад 61 000 гривень. Єднаймося та підтримуємо тих, хто найбільше цього потребує!

20:41 18.09.2023

Вже третій рік поспіль спорсмени клубу «Спарта» представляли Полонську громаду на чемпіонаті області з боксу у місті Хмельницький. Взяли участь 330 осіб. Наша команда складалася з 10 учасників, які зайняли 5 золотих медалей (І місце), 3 срібні медалі (ІІ місце) та 2 бронзові медалі (ІІІ місце)

20:35 18.09.2023

До уваги мешканців міста!

В зв’язку з проведенням термінових аварійно-відновлювальних робіт, тимчасово буде  проведене відключення від мережі водопостачання споживачів в м.Полонному, що під’єднані до Понінківської  лінії 18.09.2023 року з 19.00 год. до 19.09.2023  17.00 год. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

16:30 18.09.2023

Щиро вітаємо працівників та ветеранів лісового господарства з професійним святом – Днем працівників лісу!

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. Переконаний, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.

07:00 18.09.2023

Шановні фармацевти Полонщини!

Прийміть найщиріші поздоровлення і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян. І сьогодні ми сприймаємо аптеку як установу, у якій можна одержати розумну й добру пораду, відчути турботу.

07:00 17.09.2023

ШАНОВНІ РЯТІВНИКИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників цивільного захисту України (Дня рятівника). Це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від різних стихій.

07:00 17.09.2023