ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 07.02.2022 09:17

Виконавчий комітет Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Шепетівського району Хмельницької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- знання чинного законодавства України, у тому числі з питань діяльності органів місцевого самоврядування;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

- вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади  такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) копію паспорта;

6) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс за адресою: вул. Лесі Українки,113, м. Полонне, Шепетівський район, Хмельницька область, 30500.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці та  з інших питань надається за телефоном 2-05-46.