Шановні освітяни, любі наші школярі та студенти !

Щиро вітаю усіх полончан: педагогів, батьків, школярів, студентів  із Днем знань та початком  навчального року!У цей день розпочинається дорога у майбутнє  кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення нових вершин у світі знань.  Особливим і важливим  цей день є для першокласників, які вперше ступають на цікаву, незвідану  та захоплюючу стежину країни Знань. Дорогі учні та студенти ! Нехай кожен день навчального року приносить Вам незабутніі враження, нові відкриття та пізнання світу. Нехай здійсняться мрії та сподівання Ваших батьків, які хочуть бачити Вас успішними, розумними та мудрими, вихованими та сповнених натхненної  праці.  Батькам та вчителям – наснаги та терпіння. Хай Ваші старання, самовіддана праця, мудрість та турбота повернуться Вам сторицею. Бажаю усім міцногоо здоров’я, віри у свої сили, взаєморозуміння,  творчих успіхів  та здійснення найзаповітніших  мрій. Нехай цей сонячний першовересень принесе тепло та  гарний настрій у кожен клас, кожну родину. Щасливої дороги у країну Знань, Доброти  та Справедливості!

08:26:16 01.09.2021

На Хмельниччині запустили новий залізничний маршрут

Вчора відбулось тестове випробування рейкового автобусу, що курсуватиме маршрутом від Шепетівки до Кам’янця-Подільського.  Оцінили якість та комфорт подорожі голова облдержадміністрації Сергій Гамалій та його заступник  Сергій Ткачук, директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович, народний депутат України Сергій Мандзій, керівники тергромад, РДА, представники ЗМІ.

09:14:35 31.08.2021

Увага! Ремонтні роботи.

На напрямку Шепетівка - Козятин, перегону Хролин - Полонне виконуються роботи з середнього ремонту колії працівниками КМС-120. Рух автотранспорту на переїзді 123 км буде припинений з 17 год. 00 хв. 31 серпня 2021 року до 17 год. 00 хв. 07 вересня 2021 року.

09:02:32 31.08.2021

До уваги журналістів: триває Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

11:54:01 30.08.2021

Щодо проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Повідомляємо, що у Хмельницькій області орієнтовно з 06.09.2021 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

09:51:05 30.08.2021

Компанія "Про-Тендер" ЗАПРОШУЄ замовників 21 вересня 2021 року пройти семінар-практикум «Практика здійсненні публічних закупівель.

Організовуємо роботу Уповноваженої особи для проведення закупівель вартістю до порогових меж, визначених Законом» Семінар для Уповноважених осіб, які відповідають за здійснення закупівель, вартість яких не перевищує порогові межі, встановлені Законом України «Про публічні закупівлі»       Окрім набору теоретичних знань Ви отримаєте: - нестандартні рішення типових ситуацій;

10:26:24 28.08.2021

ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальні вакансії. Уклавши трудовий договір із роботодавцем, працівник має право на безпечні умови та дотримання режиму праці, право на отримання достойної пенсії та соціальний захист у разі втрати працездатності чи роботи.

13:53:11 26.08.2021

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському патріотичному забігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

28 серпня 2021 року за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, відділу у Хмельницькій області Міністерства у справах ветеранів України відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», приурочений до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,

13:37:38 19.08.2021

Щодо бюджетної дотації за утримання корів фермерському господарству

Відповідно п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (зі змінами) спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається на безповоротній основі одержувачам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі 5000 гривень, але не більше 250000 гривень.

15:00:04 16.08.2021