Дата: від до Скинути

Фахівці ради взяли участь у презентації Плану відновлення переробної промисловості для громад

Днями Асоціація міст України спільно з Академією Київського міжнародного економічного форуму та Центром розвитку ринкової економіки ознайомили представників громад з презентацією «Переробна промисловість: інструменти та можливості для громад». У заході взяли участь понад 200 представників органів місцевого самоврядування. Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський представив представникам муніципалітетів План відновлення переробної промисловості.

16:54 19.01.2023

Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради

19 січня 2023 року проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради  під головуванням  заступника міського голови  Шамрай Тетяни Іванівни, на якому було розглянуто 9 питань, а саме:

16:41 19.01.2023

Увага! Правила купання на Водохреща

19 січня християни східного обряду святкують велике церковне свято – Водохреща Господнього. Святкування цього свята передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, купання людей та пірнання в ополонку, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі. Під час проведення цих заходів зростає загроза травмування та загибелі людей на водних об’єктах.

11:38 18.01.2023

Прокуратура інформує

На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Шепетівської окружної прокуратури, підприємець сплатив до місцевого бюджету понад чверть мільйона гривень, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне.

17:10 17.01.2023

Можливості платформи Дія.Цифрова освіта

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471, одним із пріоритетних завдань Уряду є цифрова грамотність українців, завдяки чому планується, що 6 млн українців зможе пройти програму цифрової грамотності.

13:17 16.01.2023

Постанова Кабінету міністрів УКраїни від 10 січня 2023 р. №25 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням"

Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Погодитися з пропозицією Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства енергетики стосовно реалізації протягом 2023 року експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням (далі — експериментальний проект).

09:06 16.01.2023

Фонд «Діти Героїв» допомагає дітям, які втратили одного або обох батьків

З березня 2022 року благодійний фонд »Діти Героїв» надає комплексну допомогу дітям, які втратили батьків. Якщо ви знаєте таких дітей – зверніться до фонду. Благодійний Фонд «Діти Героїв» був заснований на другий місяць війни. Його місія – супроводжувати дітей, які втратили одного або обох батьків під час війни до повноліття. Наразі в фонді понад 600 дітей, до кінця року фонд планує взяти під опіку 5000 дітей.

08:40 16.01.2023

Допомога для внутрішньо – переміщених осіб

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Висловлюємо слова щирої вдячності для БО «Рокада», за надання  гуманітарної допомоги евакуйованим переселенцям, які перебувають на території Полонської громади.

15:16 12.01.2023

9 січня 2023 року - 79-а річниця визволення м. Полонне від фашистських загарбників

9 січня 2023 року, з нагоди 79-ї річниці визволення м. Полонне від фашистських загарбників, з метою вшанування пам’яті полеглих в роки Другої світової війни, відбулося покладання вінків та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, братських та одиноких могил полеглим в роки Другої світової війни. Вшанували героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні секретар ради Сергій Нарожний, голова районної ради Організації ветеранів України Валентин Жухевич, ветерани Другої світової війни, громадськість.

11:38 10.01.2023

Головне управління пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформує

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформує, що  01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку визначено Пенсійний фонд України.

15:11 09.01.2023