Прокуратура інформує

Дата: 17.01.2023 17:10

На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позовних вимог Шепетівської окружної прокуратури, підприємець сплатив до місцевого бюджету понад чверть мільйона гривень, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне.

У грудні 2017 року між відділом освіти молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.

Згідно з умовами укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн грн. та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року. Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.

Вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає  277 тис грн.

Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій.

Господарським судом Хмельницької області позов окружної прокуратури задоволено в повному обсязі, а кошти перераховано до місцевого бюджету.