З 23 по 29 квітня 2023 року — Європейський та Всеукраїнський тиждень імунізації

Метою проведення такого тижня є підвищення поінформованості населення про важливість імунізацію та популяризація щеплень завдяки кращому розумінню процесу вакцинації для профілактики інфекційних захворювань. У часи, коли найбільш актуальною проблемою вважається імунізація від COVID-19, вкрай важливо пам’ятати і про рутинну вакцинацію.

11:33 24.04.2023

Головне за тиждень

📌Головне за тиждень: 🔹Дощова холодна погода загальмувала проведення посівної на всій території області. Однак посіяно 91% ранніх ярих зернових культур. Розпочато сівбу соняшнику. Проводиться посів цукрового буряку, кормових культур, овочевих культур, картоплі.

11:26 24.04.2023

Активні програми служби зайнятості

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових та збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення зайнятості населення, шляхом надання фінансової допомоги.

11:20 21.04.2023

Понад 30 млн.грн. боргують споживачі за доставку газу

«Хмельницькгаз» звертається з проханням розрахуватися за послуги та дякує сумлінним споживачам Обов'язок споживача - до 20 числа місяця розраховуватися за отримані послуги розподілу (доставки) газу. Наразі кожна сплачена платіжка – це підтримка газорозподільної системи Хмельниччини, інвестиція у власну безпеку та  можливість 24/7 мати блакитне паливо.

13:17 20.04.2023

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які продовжують працювати, встановлено частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“. Такий перерахунок завжди проводився щодвароки за зверненнями пенсіонерів. Починаючи з квітня 2018 року органи Пенсійного фонду здійснюють такий перерахунок автоматично, без звернення пенсіонерів.

09:26 20.04.2023

ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ В «ДІЇ»

Пенсіонери тепер можуть не носити пенсійне посвідчення із собою. Сьогодні пенсійне посвідчення є доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку “Дія”.

08:26 20.04.2023

ОПУБЛІКОВАНО ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 20.03.2023 № 2981-ІХ “ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІНИ ДО  ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ“ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ОСОБАМ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ АБО  НА ТЕРИТОРІЇ, ДЕ

ОПУБЛІКОВАНО ЗАКОН УКРАЇНИ ВІД 20.03.2023 № 2981-ІХ “ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ“ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ОСОБАМ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ АБО НА ТЕРИТОРІЇ, ДЕ

Закон врегульовує питання визначення строків, з яких призначаються пенсії особам, які не змогли вчасно звернутись за призначенням пенсії у зв’язку з проживанням на території, де ведуться бойові дії або на тимчасово окупованій території.

08:26 20.04.2023

ОБЕРЕЖНО: КЛІЩІ

Щороку навесні із настанням тепла і пробудженням рослин активізуються іксодові кліщі. Ці небезпечні для людей і тварин істоти найбільш активні у квітні–червні та серпні–жовтні. Зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони сидять у траві, на висоті 20–60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини.

14:25 19.04.2023

За пропозицію та надання неправомірної вигоди працівнику поліції - судитимуть місцевого жителя.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду відносно місцевого жителя направлено обвинувальний акт за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).

12:58 19.04.2023

За незаконну порубку - судитимуть місцевого жителя.

Шепетівською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та до суду направлено обвинувальний акт за фактом незаконної порубки вчиненої на території Шепетівського району (ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України).

11:19 19.04.2023