Оголошується набір на навчання до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України

Дата: 25.03.2024 09:49

Другий відділ Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір на навчання до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

Якщо ви обираєте навчання у військових вишах чи військових підрозділах цивільних закладів освіти, ви отримаєте:
Повністю безкоштовне навчання на державному забезпеченні.
Безкоштовне проживання.
Якісне триразове харчування за стандартами NATO за державний кошт.

Гідне щомісячне грошове забезпечення.

Забезпечення військовою формою та навчальними атрибутами.

Однакові умови вступу та навчання як для хлопців, так і для дівчат (близько 30% курсантів – дівчата).

По закінченню навчання присвоюється військове звання “лейтенант” Збройних Сил України, після коледжу – “сержант” Збройних Сил України. Військові звання переносяться як у Національну поліцію, Нацгвардію, Державну службу надзвичайних ситуацій, так в інші силові і спеціалізовані структури.

Стаж військової служби прирівнюється до стажу державної служби.

По закінченню навчання курсант отримуватиме два дипломи: перший – із військовою освітою, другий – із рівнозначною цивільною освітою.

Широкий перелік спеціальностей: від “фінансист”, “IT-фахівець”, “перекладач”, “військовий журналіст” і до “льотчик”, “капітан морського/річкового судна/корабля” або “командир танку”. Адже Збройні Сили України – один з найбільших роботодавців в Україні, потужний трамплін для професійного росту та розбудови подальшої кар'єри.

Матеріально-технічна база у вищих військових навчальних закладах чи військових навчальних підрозділів вищих закладів освіти відповідає самим сучасним стандартам.

Курсанти та студенти такого навчання регулярно їздять для підвищення кваліфікації до вишів інших країн.

На навчання приймаються громадяни з числа цивільної молоді (віком від 17 до 30 років), військовослужбовці військової служби (до 30 років).

Усі вступники обов’язково складають такі вступні випробування: психологічне обстеження; оцінка рівня фізичної підготовки; медичний огляд військово-лікарською комісією.

Що треба робити, щоб долучитися до команди сміливих і гідних здобувачів військової освіти?

Перший крок – для вступу треба подати заяву до другого відділу Шепетівського РТЦК та СП (м.Полонне) та пройти медичний огляд.

Ми допоможемо обрати вірний професійний шлях тим, хто робить крок назустріч! Обираймо НАЙКРАЩЕ

Якщо ви вирішили своє майбутнє пов’язати з військовими спеціальностями, за детальною інформацією звертайтесь до другого відділу Шепетівського РТЦК та СП. Адреса: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 87. Тел.: 0967023626