Дата: 22.03.2024 16:00

Кожний Герой, який повертається додому на щиті - невимовний біль втрати для нашої громади. В такі хвилини щиро поділяємо горе та смуток сімей Захисників, які захищаючи нас, віддали найдорожче - життя.

Сім‘я загиблого воїна Віктора Марищука висловлює подяку кожному, хто був з ними у такий складний час:
«До смерті рідної людини ніколи не будеш готовим. Гіркий біль після втрати неможливо передати жодними словами, це ні з чим не порівняти.

Відійшов у засвіти наш любий тато, чоловік, син, брат,внук, друг, побратим - Марищук Віктор Іванович. Нічим не зарадити для рідних невимовні тугу і печаль. Утім ми всім щиро вдячні, хто не відсторонився від нашої біди. Окрема подяка всім рідним, щирим друзям, сусідам, знайомим, представникам місцевої влади, побратимам, що в найважчі години та хвилини ви були поруч, підтримали нас морально та матеріально.

Смерть нашого Віті була для всіх неочікуваною. Ми всі сподівалися на його одужання і були ладні для цього зробити все можливе. Та, на превеликий жаль, його свічка догоріла надто рано. Спасибі вам усім за слова підтримки, за співчуття. Нехай Господь поверне вам сторицею за ваше добро».