Нині волонтерами стають люди різного віку, адже ніхто не може залишатися байдужим.

Дата: 05.04.2024 15:47

Маленька волонтерка з великим серцем, учениця 1 класу Полонського ліцею №1 Буджерак Соломія задонатила гривень 1 650 гривень та 50 копійок на сіткове полотно, яке стане надійним маскуванням для військових.

Також до доброї справи та загального збору на сітку долучилися Олена Бобрівник (1 000 гривень) та працівники культури сільських клубних закладів Полонської громади (2 250 гривень).
Об‘єднуючись в спільній меті, ми можемо робити набагато більше гарних вчинків!