Дата: від до Скинути

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння Полонському ліцею №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади імені учасника російсько-української війни, який загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Миколи Кукурузи

16:48 12.12.2023

БЛОК ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

У який строк подаються декларації? Фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи (Закон України від 03.03.2022 № 2115-ІХ).

15:00 12.12.2023

ПРО ЧИН ПОХОВАННЯ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЗАЛУЖНОГО МИКОЛИ ВІКТОРОВИЧА

12 грудня (завтра) о 11:00 год. у селі Прислуч, вул. Польова, 13 відбудеться прощання з Героєм. об 10:00 біля Полонської міської ради буде формуватись автобус, який відвезе усіх, хто бажає віддати останню шану Герою, до села Прислуч. Вічна пам'ять та вічна слава!

16:21 11.12.2023

Творчість, що не тільки надихає, але й допомагає.

У Центральному Будинку культури Полонської ТГ відбувся благодійний музичний івент під назвою «Різні. Рівні», який покликаний довести, що музика - також своєрідна зброя. Зразковий аматорський вокальний ансамбль «ViVa» спільно з учнями «Words&Voice studio», Народним аматорським фольклорним ансамблем «Красоля» та Зразковим аматорським хореографічним ансамблем «Едельвейс» підтвердили, що Полонщина не лише багата на таланти, а й свідома у своєму бажанні допомагати країні боротися з ворогом.

16:00 11.12.2023

Міф №3. З віком тиск підвищується — і це є нормою

З віком артеріальний тиск підвищується — і це нормально. Насправді це твердження правдиве лише частково. З часом стінки судин втрачають свою еластичність, що призводить до підвищення тиску в невеликих межах. Наприклад, артеріальний тиск до 150/90 дійсно є віковою нормою для тих, кому 80 та більше років. Однак якщо тобі 50, і показник твого систолічного (верхнього) тиску становить 160 — це є ознакою артеріальної гіпертензії, і консультація сімейного лікаря обов'язкова. А для ефективного запобігання підвищенню тиску:

15:00 11.12.2023

ВІДНОВЛЕННЯ ДЕКЛАРУВАННЯ: ЯКІ ДЕКЛАРАЦІЇ НЕОБХІДНО ПОДАТИ

Набрав чинності Закон про відновлення декларування, одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року. 12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.

14:23 09.12.2023

Міф №2. Зайва вага не впливає на розвиток серцево-судинних захворювань

Зайва вага не впливає на розвиток серцево-судинних захворювань. Та насправді це працює навпаки — якщо є надлишок ваги серце змушене перекачувати більший об’єм крові й тим самим зношувати свій «ресурс» значно раніше. Як зрозуміти, чи маєш ти зайву вагу? Є кілька способів

15:42 08.12.2023