Служба у справах дітей виконавчого комітету Полонської міської ради ТГ інформує

13 грудня 2023 року проведено  засідання міждисциплінарної команди по питанню щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю, діти якої перебувають на обліку  в службі у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданні були присутні усі члени МДК: представники навчального закладу, лікарні та поліції. Також була присутня мама, з якою проведено бесіду щодо виконання батьківських обов’язків, а саме: більше уваги звертати на навчання дітей, спілкуватися з класними керівниками та виконувати їх рекомендації. Сімейний лікар зауважила на потребі у лікуванні дитини, який має серйозне захворювання, постійному зв’язку з лікарнею та періодичним оглядом дитини.

16:36 13.12.2023

Відбувся показ концертної програми аматорських колективів закладів культури Полонської територіальної громади

У Центральному Будинку культури Полонської ТГ відбувся показ концертної програми аматорських колективів закладів культури Полонської територіальної громади на предмет підтвердження ними звання «народний» та «зразковий». Сьогодні кращі колективи Полонщини презентували результати своєї трирічної роботи на розсуд членів комісії: заступниці Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва - Валентина Петрова; завідуючій відділу народної творчості та нематеріальної культурної спадщини - Олена Сосніна; методисту з вокально-хорового жанру відділу народної творчості та нематеріальної культурної спадщини Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва - Діана Гончар; методистам методичного відділу мистецької освіти та підвищення кваліфікації - Карина Гойда та Надія Кулікова.

16:18 13.12.2023

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць населених пунктів Полонської міської територіальної громади на честь полеглих героїв 1. Організатор громадського обговорення: комісія з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Полонської міської територіальної громади.

13:15 13.12.2023

Полонщина попрощалася із своїм Захисником  ЗАЛУЖНИМ Миколою Вікторовичем

Полонщина попрощалася із своїм Захисником ЗАЛУЖНИМ Миколою Вікторовичем

Полонщина попрощалася із своїм Захисником ЗАЛУЖНИМ Миколою Вікторовичем (1990-2023) уродженцем села Прислуч, старшим лейтенантом, який загинув 5 грудня 2023 року під час виконання завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини, в Донецькій області. Схиляємо голови у вічній скорботі за хоробрим сином України! Вічна слава безсмертю хоробрих, що кличуть на подвиг живих!

17:06 12.12.2023

На Хмельниччині прокуратура повернула у власність територіальної громади нерухоме майно вартістю 16,8 млн грн

На виконання рішення Полонського районного суду Хмельницької області у власність територіальної громади повернуто нежитлового приміщення пожежного депо площею 714,6 кв.м вартістю 16,8 млн грн. Встановлено, що Понінківською селищною радою Шепетівського району розпочато процедуру передачі у комунальну власність безхазяйного нерухомого майна - нежитлового приміщення пожежного депо площею 714,6 кв.м, однак, внаслідок недобросовісних дій місцевого жителя, який раніше неправомірно намагався отримати у власність вказану нерухомість, територіальної громада будівлю не отримала.

17:05 12.12.2023

Інформаційне повідомлення про встановлення нових тарифів на централізоване теплопостачання для споживачів комунального підприємства «Полонне тепловодопостачання».

КП «Полонне тепловодопостачання», на виконання ч. 5 ст. 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» повідомляємо згідно рішення виконавчого комітету № 259 від 28 листопада 2023 року, з 1.01.2024 року на території Полонської міської територіальної громади встановлюються одноставкові тарифи за спожиту теплову енергію для споживачів,які обслуговуються КП «Полонне тепловодопостачання» протягом опалювального сезону у розмірі:

17:02 12.12.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння Полонському ліцею №1 Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади імені учасника російсько-української війни, який загинув, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, Миколи Кукурузи

16:48 12.12.2023

БЛОК ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

У який строк подаються декларації? Фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи (Закон України від 03.03.2022 № 2115-ІХ).

15:00 12.12.2023

ПРО ЧИН ПОХОВАННЯ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ЗАЛУЖНОГО МИКОЛИ ВІКТОРОВИЧА

12 грудня (завтра) о 11:00 год. у селі Прислуч, вул. Польова, 13 відбудеться прощання з Героєм. об 10:00 біля Полонської міської ради буде формуватись автобус, який відвезе усіх, хто бажає віддати останню шану Герою, до села Прислуч. Вічна пам'ять та вічна слава!

16:21 11.12.2023