Дата: від до Скинути

З 1 СІЧНЯ 2024 РОКУ ЗМІНИЛИСЬ РОЗМІРИ МІНІМАЛЬНОЇ  ТА МАКСИМАЛЬНОЇ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

З 1 СІЧНЯ 2024 РОКУ ЗМІНИЛИСЬ РОЗМІРИ МІНІМАЛЬНОЇ ТА МАКСИМАЛЬНОЇ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Згідно зі статтею 36  Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” сума щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності (у відсотках) та виходячи із середньомісячної заробітної плати, яку людина одержувала до ушкодження здоров’я.

14:17 12.01.2024

До уваги власників тварин! Обов’язкова ідентифікація тварин!

Реєстрація тварин є частиною державної політики України, що приводить законодавство України у відповідність до законодавства Європейського Союзу та впроваджується на державному рівні в галузі тваринництва і є обов’язковою для господарств всіх форм власності.

14:14 12.01.2024

Учасникам бойових дій: безкоштовне професійне навчання

Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 професій та 365 освітніх програм. Як пройти навчання?

08:40 11.01.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє про добір кандидатів на посади державної служби категорій «В»: • Юридичне управління  1) головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організації правової роботи юридичного управління (тимчасова посада) (робоче місце - м. Хмельницький);

16:43 09.01.2024

Хмельницька обласна служба зайнятості:  основні здобутки 2023 року

Хмельницька обласна служба зайнятості: основні здобутки 2023 року

Упродовж 2023 року Державна служба зайнятості продовжувала удосконалювати та автоматизувати свої послуги, запроваджувала нові сервіси та програми, розробляла нові моделі обслуговування клієнтів тощо. Зокрема було реалізовано низку урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців, а також шляхом надання вже традиційних послуг – з працевлаштування, професійного навчання, надання ваучера, організації громадських,  суспільно корисних та інших робіт тимчасового характеру.

14:13 09.01.2024

Отримання відомостей про доходи у смартфоні

Отримати відомості про доходи стало ще простіше та зручніше. Завантажуй в App Store/Google Play мобільний застосунок «Моя податкова», ідентифікуйся онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису. У розділі «Послуги» обирай «Отримати відомості про суми виплачених доходів» вказуй необхідний період* та отримуй результат за 5 хвилин.

14:11 09.01.2024

Актуально: стартувала щорічна кампанія декларування доходів громадян

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що в Україні 01 січня 2024 року розпочалась кампанія щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.  Щорічне декларування доходів громадян передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи:

14:09 09.01.2024

Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу із зверненням до суду у 2024 році

1 січня 2024 року зріс прожитковий мінімум. Тож змінилися умови надання вторинної правничої допомоги (допомоги зі зверненням до суду) людям з низьким доходом. За законом таке право мають люди, чий середньомісячний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів. Тепер право на допомогу зі зверненням до суду мають люди за таких умов:

13:37 09.01.2024

Постанова №10 "Про скасування реєстрації кандидатів в депутати Полонської міської ради та виключення їх з єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Хмельницької обласної організації політичної партії «За майбутнє»."

До Полонської міської територіальної виборчої комісії Шепетівського району Хмельницької області 02 січня 2024 року надійшли заяви кандидатів у депутати Полонської міської ради Семенець Алли Петрівни, Гусяк Світлани Петрівни, Кожушка Віктора Федоровича, Калгіної Оксани Вікторівни, Шидея Миколи Васильовича, Ясевіної Оксани Дмитрівни, включених до єдиного та територіального виборчих списків кандидатів у депутати від Хмельницької обласної організації політичної партії «За майбутнє» про скасування їх реєстрації кандидатами у депутати Полонської міської ради.

09:32 09.01.2024

До уваги ВПО! Проводитиметься видача продуктових наборів!

Шановні сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Полонської ОТГ, - благодійна організація ГО «Захист-об’єднання волонтерів»  має можливість надати для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб продуктові набори. Для отримання одного продуктового набору на сім’ю з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно 10 січня 2024 року о 10:00 год.  підійти до Полонської міської ради з оригіналом паспорту особи отримувача, довідки ВПО, а також підтверджуючими документами сім’ї, на яку буде видано продуктовий набір. (при собі майте пакет для отримання допомоги).

14:57 08.01.2024