Здоров'я завжди на першому місці!

Епідемічний сезон грипу та ГРВІ триває орієнтовно з вересня-жовтня по березень-квітень кожного року. За даними Центру громадського здоров’я України в Україні із 2 жовтня до 10 грудня 2023 року на ГРВІ перехворіло 1,5 млн людей (4%),що на 39,3% більше показника за аналогічний період сезону 2022–2023 років. Питома вага дітей серед захворілих осіб становить 56,1%.

16:40 19.12.2023

До уваги мешканців громади!

20 грудня 2023 року з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Полонської міської ради вул.Л.Українки 114 буде проводити прийом громадян з особистих питань заступник начальника Хмельницької ОВА БІЛИК Володимир Якимович.

11:28 19.12.2023

Туберкульоз: симптоми, діагностика та профілактика.

Попри те, що туберкульоз можна попередити та ефективно лікувати, туберкульоз — не хвороба минулого, а причина 2 мільйонів смертей щороку та інфекційна хвороба що входить у десятку інфекцій, що спричиняють смертність в усьому світі.

13:33 18.12.2023

Міф №6. Немає сенсу кидати курити при тривалому стажі

Інколи цей міф звучить ще й так: «мені вже пізно кидати курити». Та насправді після твоєї останньої викуреної сигарети:  через 20 хвилин нормалізуються пульс та артеріальний тиск;  через 12 годин кров повністю очищується від чадного газу;  через 48 годин з організму повністю виводиться нікотин;  через рік ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань зменшується вдвічі. Пам’ятай: безпечного куріння не існує! Загрозу для здоров’я несуть як звичайні сигарети, так і електронні, а також тютюнові вироби для нагрівання та кальяни. І навіть кілька сигарет час від часу все одно шкодять нашому серцю та судинам. Тому єдина стратегія: кинути курити або не починати взагалі.  Зазирни на stopsmoking.org.ua — там є рекомендації, як скласти план відмови від куріння. А дізнатися більше про фактори ризику хвороб серця і судин можна на сайті: https://cvd.phc.org.ua/ #СтаньНаВартіСвогоСерця Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

10:07 18.12.2023

Реліз  -  «Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого

Реліз  -  «Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого https://docs.google.com/document/d/1LA9iM0UjQwh_GxzbfpEQtPw2r4R4y528/edit Питання-відповіді  -  https://docs.google.com/document/d/1hmTBdkVnvcm3xjQMkFh2ap2mz91lV-mM/edit Пости для соцмереж+віжуал https://drive.google.com/drive/folders/1Tcx5Q3YezYqwXK6-oNwdI-CtrK7SBVFE?usp=drive_link

11:53 15.12.2023

Міф №5. "Якщо я не відчуваю підвищення тиску — значить, він у мене нормальний"

Та насправді ми зовсім не відчуваємо «стрибки» артеріального тиску. А такі симптоми, як головний біль, запаморочення, мушки перед очима — це судинні реакції на різке підвищення або зниження тиску. Якщо у людини тиск стабільно тримається на позначці 160/100, і вона не відчуває вищезгаданих ознак — це є небезпечною ознакою артеріальної гіпертензії, і її судини щосекунди руйнуються під дією тиску. Не чекай на небезпечні симптоми — регулярно звертайся до сімейного лікаря, щоб слідкувати за рівнем артеріального тиску та вчасно запобігти хворобам. Дізнайся більше про фактори ризику серцево-судинних захворювань на сайті: https://cvd.phc.org.ua/ #СтаньНаВартіСвогоСерця Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

10:36 15.12.2023

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ГУ ПФУ 19.12.2023

ГУ ПФУ в Хмельницькій області is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: Вебінар для страхувальників - ГУ ПФУ в Хмельницькій області's Zoom Meeting Time: Dec 19, 2023 10:00 Helsinki Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/4149041133?pwd=UmtpYlBDeWdnL2dPZU1VN2JEcXoyUT09&omn=87071795022 Meeting ID: 414 904 1133 Passcode: 21318350

09:14 15.12.2023

Шановні судді та працівники суду!

Прийміть щирі вітання з професійним святом! Почесна і нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі і наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

07:00 15.12.2023

«Щоб Новорічні та Різдвяні свята пройшли безпечно»

Проведення Новорічних та Різдвяних свят було і залишається урочистим та одним з масових заходів, де одночасно в ході його святкування перебуває велика кількість людей, зокрема дітей. З настанням холодів та проведенням Новорічних свят стрімко збільшується кількість пожеж, які трапляються із-за активного користування електрообігрівачами, несправними гірляндами, запалюванням свічок, використання піротехнічних засобів, бенгальських вогнів, поводження з відкритим вогнем в приміщеннях, тощо.

15:20 14.12.2023

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Одну з найбільших у світі техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській атомній електростанції – знає і пам’ятає весь світ.  14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адже ці наслідки мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх є подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.

07:00 14.12.2023