Жителі Хмельниччини заборгували за блакитне паливо понад 400 мільйонів гривень

Борги населення перед ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», наразі складають 401,2 млн грн. Невчасно або неповністю розраховуються за використаний газ 62% краян. За останній місяць неплатежі зменшилися на 12 млн грн, однак  наявна ситуація негативно впливає на роботу компанії та підготовку до опалювального сезону.

08:00 18.08.2021

При будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме, – Сергій Шкарлет про організацію 2021/2022 навчального року

При будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме. Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми (змішана чи дистанційна) і діти продовжуватимуть навчання. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі програми одного з телеканалів. Міністр зазначив, що МОН спільно з Міністерством охорони здоров’я опрацьовує різні варіанти організації освітнього процесу, щоб він був безперервним і відбувався у безпечному середовищі.

10:39 16.08.2021

«Новації законодавства у сфері державної реєстрації прав на земельні ділянки»

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28.04.2021 № 1423-IX, окремі норми якого набрали чинності 27.05.2021, передбачено:

10:18 12.08.2021

Спортивній громаді області представлено новопризначену начальницю управління молоді та спорту ОДА Наталію Томусяк

Сьогодні голова ОДА Сергій Гамалій представив спортивній громаді області новопризначену начальницю управління молоді та спорту ОДА Наталію Томусяк. Також до привітань долучився заступник голови ОДА Володимир Юр’єв.

16:00 08.08.2021

Чому жителі Хмельниччини обирають прогнозовані платежі за газ

Майже 4500 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вже обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Нова пропозиція компанії робить витрати на енергоресурс прогнозованими, адже підписники тарифу сплачують за блакитне паливо щомісяця однакові суми, що розраховуються за такою формулою: річний об’єм спожитого клієнтом газу множиться на фіксовану на рік ціну (7,99 грн кубометр) та ділиться на кількість місяців, що залишилась до завершення дії тарифу.

14:02 06.08.2021

АМУ надіслала Звернення ХVІ Українського муніципального форуму керівникам держави

Учасники Дня Діалогу, який 29 липня відбувся в рамках ХVІ Українського муніципального форуму в Одесі, схвалили Звернення  до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад. 5 серпня Асоціація міст України направила Звернення, прийняте учасниками ХVІ Українського муніципального форуму, керівникам держави: Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, Президенту України Володимиру Зеленському, Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю.

08:09 06.08.2021

Сучасні джерела пошуку роботи

Одним із найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання сучасних джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.  Отож, з яких джерел  ви можете дізнатися про вакансії? Інформацію про вільні робочі місця можуть надати:

11:11 05.08.2021

Уряд подовжить дію спеціальних соціальних нормативів при розрахунку субсидій для регіонів, які після 1 жовтня опиняться у «червоній» зоні

Збільшені соціальні норми для розрахунку субсидії на окремі види послуг, які були запроваджені весною минулого року, будуть збережені і в наступному опалювальному сезоні для мешканців тих регіонів, які опиняться у «червоній» зоні карантину.

10:34 04.08.2021

«Вікі любить пам’ятки»: у вересні пройде фотоконкурс об’єктів культурної спадщини

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Як повідомляють організатори конкурсу на своєму сайті, метою проєкту є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

16:22 03.08.2021