МІНЦИФРИ ПОЯСНИЛО, ЩО ЗАВАЖАЄ ОСТАТОЧНОМУ ПЕРЕХОДУ НА PAPERLESS

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що аби режим «без паперів» запрацював в Україні повністю, потрібно реалізувати три речі: масове прийняття цифрових документів у «Дії», запуск електронного документообігу та оцифровка усіх публічних послуг, а також ухвалення низки законів.

15:29 27.08.2021

Цифровізація шкільної освіти: МОН запровадило електронні свідоцтва про початкову освіту

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту. Відповідний наказ МОН від 2 липня 2021 № 767, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 серпня 2021-го за № 1069/36691, набуває чинності 1 вересня 2021 року.

15:13 27.08.2021

Освітянський пленер

26 серпня 2021 року у парку відпочинку на Площі Слави відбувся освітянський пленер «Завдання, виклики та натхнення 2021-2022 навчального року». У роботі заходу взяли участь міський голова Франц СКРИМСЬКИЙ, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Віталій СІТАРСЬКИЙ  та делегації працівників освітніх закладів та установ Полонської територіальної громади.

11:57 27.08.2021

Як громаді стати цифровою. Новий освітній курс на Дія.Цифрова освіта

Для чого здійснювати цифрову трансформацію громади? Як і навіщо впроваджувати основні інструменти участі в громаді? Навіщо громаді соцмережі та як керувати комунікаціями через них? Які виклики несе цифровізація, як із ними боротись та отримати покрові інструкції з впровадження якісних змін? На ці та інші питання відповідає новий освітній курс на платформі “Дія. Цифрова освіта”.

13:56 26.08.2021

Термін підключення до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» продовжено ще на місяць

ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає своїм клієнтам додаткову можливість підключитися до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж». За численними зверненнями клієнтів, термін підключення до цього тарифу продовжено ще на один місяць - до 30 вересня 2021 року. Станом на 25 серпня понад 5400 клієнтів ТОВ «Хмельницькгазгаз Збут» вже подали заявки на перехід на тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

11:33 26.08.2021

Михайло Федоров розповів, як згенерувати COVID-сертифікат і Дія.Підпис у Дії

Українці можуть знову подорожувати без обмежень до країн Європи. Минулого тижня ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку Дія. Водночас Україна визнає сертифікати країн-членів ЄС та інших країн, що приєдналися до ініціативи Digital COVID Certificate.

16:43 25.08.2021

Хмельниччина лідирує по урожайності сільськогосподарських культур серед інших областей України

Як повідомляють у Департаменті розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОДА, в області станом на 19 серпня скошено і обмолочено 288,1 тис. га зернових та зернобобових культур, що становить 46% до площ, які підлягають до збирання. Валовий збір становить 1 млн 755 тис. тонн при середній урожайності 61 ц/га – це є найвищий показник урожайності в Україні.

16:51 19.08.2021

Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум для фахівців місцевих рад

Темою онлайн-практикуму Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України стало практичне застосування Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Модераторами були керівництво та фахівці відділу оренди та приватизації управління житлової політики і майна.

13:32 19.08.2021

«Готуємо дітей до школи»

Вже четвертий рік поспіль, за сприянням міського голови, відділ соціальної роботи з населенням виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ успішно організовує та проводить благодійну акцію «Готуємо дітей до школи».  В 2021 році акція «Готуємо дітей до школи» стартувала в серпні місяці. Під час цієї соціальної акції 50 дітей з сімей зі складними життєвими обставинами були забезпечені портфелями та канцелярським приладдям. Радість та вдячність в малих дитячих очах є запорукою успішно виконаної гарної справи. З початком нового навчального року усім і кожному бажаємо рухатися завжди вперед до мети, здобуваючи успіхи та здійснення своїх мрій! В навчанні бути уважними та наполегливими, бути щирими та гідними людьми!

14:14 18.08.2021

Кейс-менеджмент в сфері зайнятості населення

Одним із важливих напрямків роботи Хмельницької обласної служби зайнятості є соціальний захист та організація сприяння зайнятості вразливих верств населення, надання їм якісних та адресних соціальних послуг. З цією метою фахівці центру зайнятості визначають рівень мотивації безробітного до працевлаштування на основі індивідуальних характеристик, досвіду його роботи, потенціалу, а також здійснюють соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту.

08:25 18.08.2021