Національний мультипредметний тест-2022: які завдання чекають випускників

Для вступу до закладів освіти у 2022 році необхідно скласти національний мультипредметний тест (НМТ), який складатиметься з трьох блоків завдань з мовних тем з української мови, всіх тем з алгебри та геометрії, а також завдань з історії України, які були складниками ДПА. Зміст завдань блоку НМТ з української мови охоплюватиме мовні теми, вивчення яких передбачено у шкільному курсі української мови.

12:58 22.04.2022

Наказ №117 від 20.04.2022 р "Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі" Хмельницької обласної військової адміністрації

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, № 68/2022 “Про утво­рення військових адміністрацій”, Порядку заборони торгівлі зброєю, сильно­діючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого поста­новою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 № 1457, з метою забезпе­чення громадської безпеки та порядку,

08:37 22.04.2022

Спрощено процедуру оренди сільгоспземель на період воєнного часу

6 квітня 2022 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» №2145-IX від 24.03.22.

14:36 20.04.2022

Послуги служби зайнятості: відповіді на актуальні питання

«Як внутрішньо переміщеним особам отримати статус безробітного? Що робити, якщо документи втрачено?» Відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» встановлено спрощену процедуру реєстрації як безробітних, умови призначення, терміни та розмір виплати допомоги по безробіттю.

09:54 20.04.2022

Президент провів нараду щодо післявоєнного відновлення країни

Президент України Володимир Зеленський провів нараду, на якій було розглянуто план післявоєнного відновлення та розвитку країни. У заході взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, заступники керівника Офісу Глави держави, члени уряду, керівництво парламентської більшості та профільних комітетів Верховної Ради України.

17:06 18.04.2022

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів України 20 березня 2022 року прийняв Постанову №331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні». Основні тези документа:

10:23 14.04.2022