Дата: від до Скинути

Засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради

18 травня 2022 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради під головуванням заступника міського голови Шамрай Тетяни Іванівни, на якому було розглянуто 2 питання, а саме:

17:16 18.05.2022

Оренда комунального майна на час воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Деякі питання оренди державного та комунального майна у період дії воєнного стану" зі спрощеним порядком оренди. Прийнятий порядок також надає орендарям знижки до 100% та пільгові умови. Знижки отримають орендарі на всій території України, а дія постанови охоплює весь період з початку запровадження воєнного стану. До кінця 2022 року повністю звільнено від орендної плати орендарів в місцях, де ведуться бойові дії, а до 30 вересня - у тих областях, які постраждали від війни.

15:30 18.05.2022

30 роботодавців отримали компенсацію ЄСВ  за новостворені робочі місця

30 роботодавців отримали компенсацію ЄСВ за новостворені робочі місця

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця, є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні, компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.

09:52 17.05.2022

На території Романівського лісництва встановлюють відеоспостереження

Для забезпечення, належної охорони лісових насаджень від загорянь, на території ДП «Шепетівський лісгосп» функціонує система відеоспостереження за лісовими масивами. Впровадження даної системи, розпочалося в далекому 2011 році в Мальованському лісництві, а вже сьогодні у лісівників встановлено три таких відеокамери та завершується монтаж четвертої.

09:10 17.05.2022

На Хмельниччині дозволили відвідувати ліси

Жителям Хмельницької області дозволили відвідувати ліси, проте з низкою певних обмежень. Про це йдеться у наказі начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія від 13 травня 2022 року № 158/2022-н. Ходити у ліс тепер можна, але лише пішки. Населенню заїжджати на територію лісових масивів транспортом заборонено, окрім велотранспорту.  Через високий ризик пожеж заборонено розпалювати вогнища в лісах. Ризик пожеж пов’язаний зі зростанням середньої добової температури.

16:26 16.05.2022

Вступ до вишів за мультипредметним тестом: як він відбуватиметься на Хмельниччині

Цього року одноразово змінено алгоритм вступу до закладів вищої освіти. Замість традиційного ЗНО абітурієнти складатимуть національний мультипредметний тест. Про механізми проведення тестування в умовах воєнного стану та процедуру вступу Суспільному ексклюзивно розповіла директорка Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Дарія Басюк.

09:23 16.05.2022

День пам’ять жертв політичних репресій

Шановні земляки! 15 травня українcька спільнота вшановує пам’ять жертв політичних репресій. Ця дата є болісною і скорботною для нашого народу, адже в pоки масових репресій і Великого терору людські втрати в країні, за різними даними, становили щонайменше 4,4 мільйонів осіб.

08:00 15.05.2022

Російська стратегічна поразка очевидна вже всім у світі, просто в Росії поки немає сміливості це визнати – звернення Президента України

Українці, українки! Наші захисники й захисниці! Я не втомлююся повторювати ці слова, звертаючись до всіх – усіх, хто захищає державу. Сьогодні ці слова звучать особливо. У Міжнародний день медичної сестри. Професійне свято десятків тисяч українок, а також і українців – медичних братів, які роблять одну з найголовніших справ для перемоги – рятують життя наших воїнів, наших цивільних людей.

09:55 13.05.2022

АМУ пропонує чотири законодавчі кроки з підтримки комунальних підприємств, щоб вони могли у складний період надавати якісні послуги без підвищення тарифів

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан 10 травня в прямому ефірі на телеканалі «UA:Перший» розповів про проблеми житлово-комунального господарства громад у період воєнного стану та запропонував законодавчі кроки для покращення матеріального стану комунальних підприємств.

15:40 12.05.2022

Законодавчі зміни у сфері зайнятості в умовах воєнного стану

7 травня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» від 21.04.2022 № 2220-IX. Закон діє на час воєнного стану та протягом 180 календарних днів після його припинення або скасування.

11:39 12.05.2022