Дата: від до Скинути

Усі наші дії й кожна хвилина спрямовані на те, щоб Росія визнала правду – звернення Президента України

Українці! Українки! Найсміливіший народе найкращої у світі країни! Завершується ще один тиждень нашої боротьби за свободу, за державу. Ще один тиждень, коли Україна живе попри всі зусилля Росії знищити нас. Ми захищаємося. Відповідаємо на удари. Розвиваємо наші зв?язки з партнерами. Отримуємо допомогу. Забезпечуємо максимальну увагу світу до наших потреб. Впливаємо на глобальну дискусію. Пропонуємо та просуваємо нові санкції проти Росії. Робимо все, щоб притягнути до відповідальності кожного покидька, який прийшов на нашу землю під російським прапором і вбивав наших людей. Катував наших людей. Руйнував наші міста. Мародерив і знущався.

11:40 11.04.2022

Поки вони руйнують, ми створюємо нове!

Поки вони руйнують, ми створюємо нове! -8 квітня 2022 року за ініціативи Полонської міської ради, колектив Будинку культури підтримав Всеукраїнську акцію, у рамках екологічного проєкту "Зелена країна", метою якого є - збереження довкілля -формування екологічної культури у населення -було висаджено  декілька десятків саджанців липи, дуба та модрини біля костелу святої Анни;

11:06 09.04.2022

Зараз Київ – це столиця глобальної демократії, столиця боротьби за свободу для усіх в Європі – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці! Українки! Сьогодні я не буду забирати багато вашої уваги. День був інформаційно дуже насиченим. Лише коротко пройдуся по основних пунктах своєї роботи у цей вівторок, 41-й день вторгнення Російської Федерації. Продовжив активну дипломатичну роботу. Звернувся до Ради Безпеки ООН, яка зібралася на спеціальне засідання щодо воєнних злочинів Росії в Бучі та загалом в окупованих районах України. Сказав те, що давно потрібно було сказати саме в такому форматі.

09:47 06.04.2022

Рішення двадцять сьомої позачергової сесії №2 від 01.04.2022 р.

Звернення депутатів Полонської міської ради до вірних православних парафіян Московського патріархату щодо єднання з Помісною Православною Церквою України Сьогодні ми не можемо бути ніхто байдужий до тієї ситуації яка склалася в Україні внаслідок жорстокої воєнної агресії Російської Федерації проти нашої держави. Зараз ввесь український народ страждає від російської навали. Кожна російська бомба, ракета, снаряд на українській землі остаточно вбивають міфи про «Святу Русь» та «триєдиний народ».

16:39 05.04.2022

Чат-бот “Знайди рідних” допоможе знайти близьких, з якими втрачено зв’язок

В Україні запустили чат-бот для пошуку людей, з якими втрачено зв’язок під час війни – https://t.me/Family_Search_bot. Сервіс «Знайди рідних» дозволить знайти друзів та рідних, навіть, якщо вони зараз знаходяться закордоном. Для того, щоб відшукати людину, необхідно зареєструватись у чат-боті. Персональні дані учасників надійно захищені. Інформацію про місцезнаходження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують.

08:14 05.04.2022

В Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги»

“Сади Перемоги” – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива включає консультаційну підтримку громадам та домогосподарствам щодо організації ініціативи «Сади Перемоги», ефективного городництва, зберігання та переробки вирощеної продукції, а також комунікаційні заходи, спрямовані на заохочення кожної українки та українця долучитися до вирощування овочів, фруктів, зернових вдома.

11:40 01.04.2022

Зміни до програми “Доступні кредити 5-7-9%”: підтримка посівної кампанії та активізація підприємств

Для підтримки сільськогосподарських підприємств з метою забезпечення посівної кампанії, а також активізації всіх видів підприємницької діяльності у період воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

15:45 30.03.2022

Dopomagai.org – сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Цей сервіс допомагає людям, що готові надати безкоштовне житло та прихисток тимчасовим переселенцям з регіонів, уражених війною, додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення. Вже прямо зараз на сайті можна знайти понад 3000 активних ліжко-місць безкоштовного житла.

15:44 30.03.2022