Соціальна робота в умовах воєнного стану

Протягом травня 2022 року відділом соціальної роботи з населенням спільно зі службою у справах дітей та представниками поліції було здійснено виїзди та складено оцінку потреб до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та до сімей,  які перебувають під соціальним супроводом. Разом з тим, було здійснено виїзди до сімей, діти, які повернулися на період воєнного стану із закладів інституційного догляду та виховання.

14:05 10.06.2022

Про що слід пам'ятати, якщо ви зіткнулися із гендерно зумовленим / сексуальним / домашнім насильством в умовах війни?

Безпека постраждалих – найголовніше. Убезпечити жінок і дівчат, чоловіків і хлопців від наруги у надзвичайних ситуаціях — обов'язок кожного і кожної. Основні принципи – підтримка, повага, захист. Сексуальне насильство — тяжкий злочин, і важливо сповістити правоохоронні органи про нього. Якнайшвидше (протягом 72 годин) зверніться за медичною допомогою, особливо якщо ви пережили сексуальне насильство. Ви маєте право на підтримку.

11:46 10.06.2022

1 вересня навчання буде відновлено в режимі офлайн – заступник міністра

Навчальний рік 2022/2023 з 1 вересня у школах, університетах та закладах професійно-технічної освіти розпочнеться в офлайн режимі. Про це розповів заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко в етері телемарафону.

14:19 08.06.2022

Ринок праці Хмельниччини у січні – травні 2022 року

У січні-травні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 28,1 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,5 тис. роботодавців. У базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 9,8 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8202,5 грн.

14:16 08.06.2022

Гарячі лінії Уряду допомагають. Мінцифри

Як оформити допомогу для ВПО у «Дії» або ж допомогу з безробіття? Як правильно подати заяву онлайн про зруйноване майно чи закрити/відкрити ФОП через портал «Дія»?  Або ж ви маєте будь-які інші питання щодо роботи застосунку, порталу «Дія» та доступних там послуг? Консультації можна отримати за контактним номером Міністерства цифрової трансформації:

15:47 07.06.2022

Найчастіші питання про земельні відносини під час воєнного стану

07 квітня 2022 року набрав чинності Закон України “Щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану”, яким, зокрема, внесено суттєві зміни до Земельного кодексу України. Відповіді на питання про земельні відносини під час воєнного стану розповідають фахівці Шепетівського бюро правової допомоги. Наразі в Україні тимчасово обмежене функціонування Державного земельного кадастру. Які дії із землею це унеможливлює?

15:46 07.06.2022

АКТУАЛЬНІСТЬ ТА ПРОФІЛАКТИКА КИШКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Ситуація із захворюваності на гострі кишкові інфекції у Полонській та Понінківській ОТГ залишається  нестійкою.  Впродовж 2022 року зареєстровано 107 випадків гострих кишкових інфекцій проти 28 випадків за аналогічний період 2021 року,  рівень захворюваності збільшився майже в 4 рази.   Питома вага захворілих  дітей складає 87,8%.   Що ж таке кишкові інфекції?

14:45 07.06.2022

Сьогодні в Україні День пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії РФ

Сьогодні, 4 червня, Україна вперше на державному рівні вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Відповідну постанову під № 5343 ухвалила Верховна Рада у Міжнародний день захисту дітей, 1 червня поточного року. Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей — безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Починаючи з 2014 року, на території Донецької та Луганської областей, загинуло більш як 240 дітей, ще 56 зникли безвісти.

08:14 04.06.2022

ВАЖЛИВО: Національний банк України підвищив облікову ставку до 25% річних

Національний банк України підвищив облікову ставку з 10% до 25%. Це допоможе утримувати стабільний курс гривні і захистити доходи та заощадження громадян від знецінення. У який спосіб? Зараз все пояснимо. Розпочнемо із того, що таке інфляція?

15:59 03.06.2022