11:59 08.11.2023
Новини
08 листопада 2023 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полонської міської ради під головуванням заступника міського голови Шамрай Тетяни Іванівни, на якому було розглянуто 11 питань, а саме:
У січні-жовтні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 21,1 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2 744 роботодавці. В базі даних налічувалось 12,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9477 гривень на одну вакансію.
11:23 07.11.2023
Порядок, який визначає механізм компенсації витрат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням перемішених осіб передбачає, що фінансування здійснюється за домовленістю з Товариством Червоного Хреста України за їх рахунок. В свою чергу Товариство Червоного Хреста України спільно з Міжнародною федерацією Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця повідомили, що стан наявного фінансового ресурсу не дає можливості забезпечити фінансування компенсації з розрахунком вартості за 1 людино-день у розмірі 30,00 гривень.
10:28 07.11.2023
Збалансоване харчування для попередження ризику ССЗ
Твоє серце любить смачну здорову їжу! Найпростіше, що можна зробити для здоров'я серцево-судинної системи — стежити за тим, які продукти ти додаєш до свого раціону. Переїдання, недостатнє споживання овочів та фруктів, безконтрольне вживання солоної, висококалорійної та жирної їжі — усе це призводить до розвитку серцево-судинних хвороб: артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту. Незбалансоване харчування є головним фактором ризику розвитку хвороб серця та причиною кожної п'ятої смерті у світі. Не ввійди до статистики та дотримуйся рекомендацій ВООЗ, як налагодити своє меню, — шукай їх у серії А ми лиш нагадаємо, що для здоров'я серця й судин важливо слідкувати за індексом маси тіла. Вирахувати його можна за формулою: вага (кг)/зріст у квадраті (м). Якщо твій показник ≥ 25,0 — ймовірно, у тебе є зайва вага. Про потенційний ризик хвороб також свідчить окружність талії. Варто занепокоїтись, якщо твій показник перевищує 94 см (для чоловіків) та 80 см (для жінок). Детальніше про те, як скласти свою збалансовану тарілку: https://phc.org.ua/promociya-zdorovya/proekt-prozdorove Дізнайся про свій ризик розвитку хвороб серця і судин за допомогою швидкого тесту на сайті: https://cvd.phc.org.ua/ Стань на варті свого серця — обирай збалансоване харчування! #СтаньНаВартіСвогоСерця Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».10:11 06.11.2023
Актуальні посилання на інформаційні ресурси, корисні інтернет-джерела для територіальних громад Хмельницької області (за жовтень 2023 року)
! 2 листопада - конференція «Фінансування відновлення України: удосконалення на засадах прозорості, підзвітності та доброчесності»
URL: https://decentralization.gov.ua/news/17367
16:39 02.11.2023
Сьогодні Полонська громада віддала останню шану Герою-земляку АПАРІНУ БОГДАНУ ВІКТОРОВИЧУ 1986 р.н., уродженцю села Радісне, що загинув, захищаючи Батьківщину, поблизу населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області.
Герої не вмирають! Вони житимуть у нашій пам’яті вічно!
Схиляємо голови перед подвигом Героя-земляка!
Розділяємо з рідними біль тяжкої втрати!
14:53 02.11.2023
Знахідка, яка відкриває правду про українську історію
13:43 02.11.2023
Артеріальна гіпертензія: причини, ризики та профілактика
До 40% хворих на артеріальну гіпертензію не підозрюють у себе недугу, бо часто ця хвороба має безсимптомний перебіг, а підвищення тиску часто неможливо відчути фізично. Що таке артеріальна гіпертензія? У народі її ще звуть гіпертонією. Це хронічне захворювання, за якого кров надмірно тисне на стінки артерій зсередини. Без належного лікування може розвинутися інфаркт, інсульт, серцева недостатність, погіршення зору та інші ускладнення. На ранніх стадіях захворювання може проявлятись головним болем, запамороченням, болем у ділянці серця. Також можливі носові кровотечі, відчуття оніміння лівої руки. Найбільш дієвий спосіб визначити свою норму тиску — регулярно його вимірювати! Рівні артеріального тиску: оптимальний тиск, при якому верхній тиск становить не більше 120 мм рт. ст., а діастолічний — менше 80 мм рт. ст.; нормальний артеріальний тиск — це тиск в діапазоні 120-129 мм рт. ст. (систолічний) і 80-84 мм рт. ст. (діастолічний); високий нормальний тиск — систолічний тиск становить 130-139 мм рт. ст., а діастолічний — 85-89 мм рт. ст. Артеріальну гіпертензію можуть спричинити такі фактори, як стать, вік, генетична схильність. Та все ж значна частка залежить від способу життя. Дізнайся про свій ризик розвитку хвороб серця і судин за допомогою швидкого тесту на сайті: https://cvd.phc.org.ua/ Стань на варті свого серця — запобігай розвитку гіпертонії! #СтаньНаВартіСвогоСерця Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».11:38 02.11.2023
Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає увагу: громадяни мають можливість у будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці, повідомляти податкову службу через чат-бот «StopViolationBot» у месенджері Telegram про відомі факти порушень законодавства, в тому числі використання суб’єктом господарювання найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин.
16:13 01.11.2023
Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам.
Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS! «Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем. У розділі «Мої дані» застосунку можна отримати інформацію про:16:11 01.11.2023